Bombay Begums Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bombay Begums konusu, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, hangi ülkenin, Ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Bombay Begums Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bombay Begums konusu, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, hangi ülkenin, Netflix, Ekşi yorumları, wiki, series, trailer, cast, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Alankrita Shrivastava‘nın yaratıcısı olduğu 2021 yapımı Netflix yapımı Hint dizisidir. Toplamda 6 bölümden oluşan dizinin başrolünde Pooja Bhatt, Shahana Goswami, Amruta Subhash gibi isimler yer alıyor.

Dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Bornila Chatterjee ve Alankrita Shrivastava otururken dizinin senaryosunu yine Alankrita Shrivastava kaleme aldı. Dizide farklı hayatlar yaşayan ve aynı sektörde çalışan beş kadının hayatı ele alınıyor. Dizi 8 Mart 2021 tarihinde Netflix platformunda yerini alacak.

Bombay Begums konusu

Bombay Begums, farklı hayatlar yaşayan ve aynı sektörde çalışan beş kadının hayatına odaklanıyor. Mumbai’de yaşayan, farklı kuşaklardan olan beş kadın, hırslarına sahip olmak için arzu, etik ve kişisel krizlerle mücadele eder. Bankacılık sektöründe çalışan kadınlar, acımasız dünyanın içinde kendi doğrularını bulmaya çalışırken zor seçimlerle karşı karşıya kalır.

Bombay Begums Oyuncuları

6 bölümden oluşan ve farklı sektörlerde çalışan kadınları ele alan dizide Pooja Bhatt, Shahana Goswami, Amruta Subhash gibi isimler yer alıyor.

Pooja Bhatt
Shahana Goswami
Amruta Subhash
Plabita Borthakur
Aadhya Anand
Manish Chaudhary
Vivek Gomber
Danish Husain
Imaad Shah
Siya Mahajan
Sachin Chaudhary
Sanghmitra Hitaishi
Neel Raj Dewan
Rahul Bose – Mahesh Rao
Vihaan Samat – Piyush Chaubey
Vivek Tandon – Cyrus Dastur
Udit Arora – Anand Sharma
Gaurav Bakshi – Rajesh Joshi
Kajol Chugh – Gurpreet Kaur
Nauheed Cyrusi – Piya Punwani

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.