Bonkis 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blutv - Yorum Güncel

Bonkis 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blutv

08.01.2022
Bonkis 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blutv

Bonkis 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, Ekşi, yayın tarihi, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Blu tv dizileri, kaç bölüm, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Bonkis 2.sezon hakkında

İlk olarak 22 Ocak 2021‘de Blu tv‘de yayınlanmaya başlayan Blu tv orijinal dizisidir. Dizinin ilk sezonu iki parça halinde Blu tv tarafından yayınlanmıştı.

Dizinin yönetmenliğini Emre Erdoğdu üstlenirken, senaryosunu dizinin başrolünü de üstlenen Deniz Tezuysal kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü Naz Atalay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler gibi isimler yer alıyor. Komedi türünde yer alan dizi, İstanbul’da çekildi.

Dizinin 2.sezonu ile geri döneceğini Blu tv daha önce açıklamıştı. Dizinin 2.sezon yayın tarihi belli oldu.

Bonkis 2.sezon ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını merak edenler, bu sorunun yanıtı içeriğimizde! Gelin biraz dizi hakkında kısa bilgiler verelim..

Bonkis konusu

Dizinin konusu, Deniz şahsına münhasır, inatçı ve tutkulu bir kadındır. Mimarlık mesleğini yapmak yerine hayallerinin peşinden gidip Bonkis adında bir kafe açmış ancak toz pembe hayalleri gerçeklerle uyuşmamıştır. Ekonomik olarak ayakta kalmakta zorlanan kafesini yaşatmaya çalışan Deniz, bir yandan ailesinin pek karmaşık hayatıyla uğraşırken aşkı da, unutamadığını henüz farkında olmadığı, evlenmek üzere olan eski sevgilisinin kayınpederinde bulmaya kalkışınca işler iyice karışır.

Bonkis Oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü Naz Atalay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler gibi isimler yer alıyor.

Deniz Tezuysal – Deniz
Vildan Atasever –
Sergen Deveci –
Nihan Aker
Cem Emüler – Kemal
Lale Mansur – Leyla
Sedat Mert – Gökhan
Mehmetcan Mincinozlu – Yorgo
Serhat Paril – Özgür
Burak Sevinç – Onur
Atakan Yılmaz – Salih
Öykü Naz Altay –

Bonkis 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezonu 18 Ocak 2022’de Blu tv tarafından yayında olacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.