Çağla Şimşek Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Ayşe

Çağla Şimşek kimdir, yaşı, kaç yaşında, boyu, kilosu, dizileri, filmleri, hangi dizide oynadı, imdb,sevgilisi, Küçük Gelin, Kardeşlerim Ayşe, oynadığı diziler, kiminle evlendi, evli mi, babası, nereli gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

04.04.2021
Çağla Şimşek Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Ayşe

Çağla Şimşek kimdir, yaşı, kaç yaşında, boyu, kilosu, dizileri, filmleri, hangi dizide oynadı, sevgilisi, Küçük Gelin, Kardeşlerim Ayşe, oynadığı diziler, kiminle evlendi, evli mi, babası, imdb, nereli gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Çağla Şimşek Kimdir?

Çağla Şimşek, 1 Ağustos 2002 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Samsunlu olan genç oyuncu birçok reklam filmi ve dizilerde rol almıştır.

Kariyeri

Birgün annesi ile sokakta yürürken Osman Yağmurdereli’nin Şimşek’i görerek annesine kartını bırakması oyunculuğa yolunun açılmasını sağladı. Böylece ilk defa Osman Yağmurdereli’nin dizisi olan Elveda Derken dizisi ile henüz 5 yaşındayken oyunculuğa adımını attı.

2008 yılında Kırmızı Işık isimli dizide Mercve isimli yardımcı karakter olarak rol alan genç oyuncu aynı yıl Kayıp Prenses dizisinde Duru karakteri ile ilk kez başrolde yer aldı.

2010 yılında Nisvan – Tarihe Adını Yazdıran Kadınlar isimli filmde Türk tarihinde önemli bir yere sahip olan kadın Fatma Aliye Hanım’ın küçüklüğüne hayat verdi. Aynı yıl Ali Atay, Mete Horozoğlu, Fırat Tanış ve Demet Evgar gibi isimlerin başrolde olduğu Vay Arkadaş isimli filmde yardımcı karakter olarak yer aldı.

2010 yılında ayrıca Cuma’ya kalsa isimli dizinin başrolü olan Çağla karakterine hayat verdi.

2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisine dahil olan genç oyuncu 2013 yılında yıldızını parlatan projede yer aldı. Bu dizi de Türkiye’de sıkça adından söz ettiren Küçük Gelin dizisi oldu. Burada Zehra karakterine hayat veren oyuncu Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Bu dizi 2 sezon sürdü ve Çağla Şimşek, Bengi Öztürk Orhan, Arda Esen, Ufuk Şen ve Arzu Yanardağ gibi isimler yer aldı.

2014 yılında Çeşme isimli filmde rol alan oyuncu 2017 yılında Elif dizisi ile ekranlara geri döndü. Burada Reyhan karakterine hayat verdi. Genç oyuncu şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan ve Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu, Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak ve Gözde Türker gibi oyuncuların rol aldığı Kardeşlerim dizisinin kadrosuna dahil oldu. Burada Ayşe karakterine hayat verecek.

Çağla Şimşek Yaşı | Kaç Yaşında?

19

Boyu – Kilosu

1,58

Burcu

Aslan

Sevgilisi

Bilinmiyor

Instagram Hesabı

@caglasimsek1

Rol Aldığı Diziler

2007 Elveda Derken Naz
2008 Kırmızı Işık Merve
2008 – 2009 Kayıp Prenses Duru
2010 Cuma’ya Kalsa Çağla
2011 Hayat Devam Ediyor Lavin Bakırcı
2013 – 2015 Küçük Gelin Zehra Kara / Kirman
2017 Elif Reyhan

Rol Aldığı Filmler

2010 Nisvan – Tarihe Adını Yazdıran Kadınlar Fatma Aliye Hanım’ın Küçüklüğü
2010 Vay Arkadaş
2014 Çeşme Fatma

Melis Minkari Kimdir? Kardeşlerim Aybike

Lizge Cömert Kimdir? Kardeşlerim Süsen

Damlasu İkizoğlu Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Melisa

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.