Calls Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+ Dizileri

Calls Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, Apple TV+ Dizileri, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Calls Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+ Dizileri

Calls Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, Apple TV+ Dizileri, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Mart 2021 tarihinde Apple Tv+ yayınlanmaya başlayan dizidir. İlk sezonu 9 bölümden oluşan yapım, oyuncu kadrosundaki isimler ile dikkat çekti. Dizi aynı zamanda Fransız Canal+ kanalı tarafından da yayınlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Fede Alvarez yaparken, tasarımın Timothee Hochet yaptı. Hochet’in aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin bölümleri 12 dakikadan oluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Aaron Taylor-Johnson, Armie Hammer, Joey King Karen Gillan, Pedro Pascal, Lily Collins ve Nick Jonas gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 7,5‘lik puana sahip oldu.

Calls Dizi konusu

Dizinin konusu, Bir dizi birbirine bağlı telefon görüşmesi aracılığıyla anlatılan kitap, bir kıyamet olayına giden yolda hayatları kargaşaya atılan bir grup yabancının gizemli hikayesini anlatıyor. Timothée Hochet’ın yaratıcısı olduğu Calls’un tarzı hikaye anlatımını farklı bir seviyeye taşırken; bir uçağın kara kutusundan ya da bir kasetten dinlenen veya telesekretere ya da polis ihbar hattına bırakılan gerçek yaşama dair ses kaynakları ve minimum düzeyde görsellerle izleyicilerin kısa hikayeleri kendi hayal güçlerini de katarak deneyimlemesini sağlıyor.

Calls Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Aaron Taylor-Johnson, Armie Hammer, Joey King Karen Gillan, Pedro Pascal, Lily Collins ve Nick Jonasgibi isimler yer alıyor.

Aaron Taylor-Johnson – Mark
Armie Hammer – Perry
Aubrey Plaza – Dr. Rachel Wheating
Ben Schwartz – Andy
Clancy Brown – General Wilson
Danny Huston – Frank
Danny Pudi – Dr. Burman
Edi Patterson – Darlene
Jaeden Martell – Justin
Jennifer Tilly – Mother
Joey King – Skylar
Judy Greer – Alexis
Karen Gillan – Sara
Laura Harrier – Layla
Lily Collins – Camilla
Mark Duplass – Patrick
Nick Jonas – Sam
Nicholas Braun – Tim
Paul Walter Hauser – Floyd
Pedro Pascal – Pedro
Riley Keough – Rose
Rosario Dawson – Katherine
Stephen Lang – Dr. Wheatingt

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.