Truth Be Told Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

Truth Be Told dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman, Apple tv+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Truth Be Told Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

Truth Be Told dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman, Apple tv+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Aralık 2019‘da Apple Tv+ tarafından yayınlanmaya başlayan Apple Tv+ orijinal içeriği dizidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi olumlu sonuçlar alınca 2.sezon onayını kısa sürede aldı. İlk sezonu 6 Aralık 2019’da yayınlanmaya başladı, 10 Ocak 2020’de yayınlanan bölümü ile sezon finali yaptı. Dizinin yaratıcılığını Nichelle D. Tramble üstlenirken, Kathleen Barber‘ın kaleme aldığı ‘Are You Sleeping‘ kitabından uyarlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Octavia Spencer, Aaron Paul, Hunter Doohan, Lizzy Caplan, Elizabeth Perkins ve Michael Beac gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 5 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,1‘lik puana sahip oldu. Dizinin Türkçe ismi ise ‘Doğruyu söylemek gerekirse’

Truth Be Told konusu

Dizinin konusu, babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmeye çalışan bir ailenin hikayesini konu ediyor. İkiz kardeşler Cosie ve Lanie’nin babaları başından vurularak öldürülmüştür. Onlar babalarını vuranın asi komşuları Warren Cave olduğunu düşünür. Fakat bu iddiaları cinayetin gizemini çözmeye yetersizdir. Kardeşler babalarının gizemli cinayetin ardından farklı yöne savrulur. Fakat bir muhabirin yaptığı program onların yıllar sonra yeniden memleketlerine dönmelerine neden olur. Başarılı bir muhabir olan Poppy Parnell, sunduğu programa suçlu olup olmadığı kanıtlanamayan Warren Cave’i çağırır ve sorduğu sorularla yıllar önce işlenmiş bir cinayete dair yeni bir gerçeği keşfeder. Bu gerçek yıllar önce kapanan bir dosyanın yeniden açılmasına neden olacaktır.

Truth Be Told oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Octavia Spencer, Aaron Paul, Hunter Doohan, Lizzy Caplan, Elizabeth Perkins ve Michael Beach gibi isimler yer alıyor.

Octavia Spencer – Poppy Parnell,
Aaron Paul – Warren Cave,
Hunter Doohan – young Warren Cave.
Lizzy Caplan – Josie and Lanie Buhrman,
Elizabeth Perkins – Melanie Cave,
Michael Beach – Ingram Parnell,
Mekhi Phifer – Markus Knox,
Tracie Thoms – Desiree Scoville,
Haneefah Wood – Cydie Scoville,
Ron Cephas Jones – Leander “Shreve” Scoville,
Tami Roman – Lillian Scoville,
Rico E. Anderson – Herbie,
Nic Bishop – Chuck Buhrman,

Truth Be Told 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezonu 2021 yılında yayınlanacak ancak henüz net bir tarih açıklanmadı. (Açıklandığında sayfamız güncellenecek)

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.