Colony Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Colony dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, 4.sezon var mı, kaç sezon, kaç bölüm, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

09.11.2020
Colony Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Colony dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, 4.sezon var mı, kaç sezon, kaç bölüm, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Ocak 2016‘da Amerikan özel ağı USA Network tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. Toplamda 3 sezon ve 36 bölümden oluşan dizi, 25 Temmuz 2018’de yayınlanan 3.sezon 13. bölümü ile ekranlara veda etti. Dizi yayıncısı tarafından iptal edildi. Carlton Cuse ve Ryan J. Condal tarafından tasarlanan dizi, dram, bilim-kurgu ve distopya türünde yer alıyor. Her bölümü 50 dakikadan oluşan dizi Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Josh Holloway, Sarah Wayne Callies, Peter Jacobson, Tory Kittles, Isabella Crovetti ve Alex Neustaedter gibi isimler yer alıyor. Dizi, IMDb‘de 30 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 7,4‘lük puana sahip oldu.

Colony dizi konusu

Dizinin konusu, Yakın gelecekte geçecek ve uzaylı saldırısına karşı işgal altında olan Los Angeles’ı mesken tutacak dizide Holloway; şehirde büyüyen direniş hareketi sonucu işgal hükümetiyle işbirliği yapmak zorunda kalan, Will Bowman isimli eski bir FBI ajanına hayat verecek. Los Angeles’ın dışarıdan gelen güçlerce işgal edilip duvarla çevrilmesinin ardından eski bir FBI ajanı ve eşi, kayıp oğullarını bulmak için her şeyi riske atar. İşgal altındaki Los Angeles’ta, eski bir FBI ajanı riskli bir kaçakçılık operasyonuna kalkışır ve sonra, ucunda cazip bir ödül olan tatsız bir iş teklifi alır. Will yeni işine uyum sağlayıp bombacıyı ararken Katie gizlice Direniş’e katılır. Maddie, nüfuzlu arkadaşları olan bir tanıdığıyla tekrar bir araya gelir. Evlerindeki bir bombalamadan sonra Phyllis, Katie ve Will’i sorgular. Hudson için insülin bulmaya çalışan Maddie, fırsatçı bir sanat tüccarı için çalışmayı kabul eder. Uzaylı işgalinin yıl dönümünde isyanlar patlak verirken Will, ailesinin kaçışını planlar. Katie ise Eckhart’la birlikte bölgesel bir ziyaretçiyi kaçırma planları yapar.

Colony dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Josh Holloway, Sarah Wayne Callies, Peter Jacobson, Tory Kittles, Isabella Crovetti ve Alex Neustaedter gibi isimler yer alıyor.

Josh Holloway – Will Bowman
Sarah Wayne Callies – Katie Bowman
Peter Jacobson – Alan Snyder
Tory Kittles – Broussard
Isabella Crovetti – Gracie Bowman
Alex Neustaedter – Bram Bowman
Amanda Righetti – Madeline
Jacob Buster – Charlie Bowman
Ally Walker – Helena
Kathleen Rose Perkins – Jennifer McMahon
Erin Way – Lindsey
Cooper J. Friedman – Hudson
Christian Clemenson – Dan Bennett
Adrian Pasdar – Nolan Burgess

Colony 4.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi yayıncısı tarafından 3.sezonunun ardından iptal edildi.

Dizi yorumları

topclass oyuncular başrolde fakat yapımcılar tüm parayı oyunculara gömünce prodiksiyona bütçe kalmamış, bölümler ilerledikçe konu da bir yere bağlanmıyor.

-ateyizmelek eeelli5 / Ekşi Sözlük

şahsen benim beğendiğim dizi. henüz 1. sezondayım ve akıcılık konusunda güzel işler başarmış bir dizi olduğunu düşünüyorum. kısacası izleyin ve izlettirin, ilerledikçe daha gergin bir hal alıyor.

-sinsiboy / Ekşi Sözlük

yalnızca kriz anlarında insan psikolojisi ve davranışlarının nedenleri, motivasyonlarını anlamak için bile izlenebilecek müthiş bir distopik bilimkurgu dizisi. ben dizinin yarım kaldığını bile bile başladım ama böylesi kaliteli bir yapıma devam gelmezse çok yazık olur.

-gunisiginin kedicigi / Ekşi Sözlük

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle