Criminal Minds Dizi | Konusu | Oyuncuları | Bitti mi?

Criminal Minds Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yeni bölüm, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

08.09.2020
Criminal Minds Dizi | Konusu | Oyuncuları | Bitti mi?

Criminal Minds Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yeni bölüm, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, 16.sezon var mı, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 22 Eylül 2005’te yayınlanmaya başlayan Amerikan fenomen dizilerinden biridir. Polisiye, Gerilim, Drama türünde olan dizi, Amerikan TV kanalı CBS tarafından yayınlandı. Toplam 15 sezon süren dizi, 2020 yılının Ocak ayında yayınlanan 15.sezonu ile ekranlara veda etti. Toplam 15 sezon 323 bölümden oluşan dizi IMDb‘de 151 bin kişi tarafından oylandı ve 8,1’lik puan almayı başardı. Her bölümü 42 dakika civarında olan yapımın kadrosunda Jason Gideon (Mandy Patinkin), Aaron Hotchner (Thomas Gibson), Elle Greenaway (Lola Glaudini), Derek Morgan (Shemar Moore), Dr. Spencer Reid (Matthew Gray Gubler), Jennifer “JJ” Jareau (A.J. Cook), Penelope Garcia (Kirsten Vangsness) gibi isimler yer alıyor.

Criminal Minds konusu

Dizinin konusu, Bir suçluyu en kestirme yoldan nasıl yakalarsınız? Tabii ki bir suçlu gibi düşünerek, onun psikolojisine göre hareket edip, ipuçlarını birleştirerek. Virginia Quantico’daki Davranış Analizi Ünitesi’nde çalışan özel bir ekibin uzmanlık alanı ‘suçlu beyinleri’ analiz etmek. Onların işi, suç mahalli ya da laboratuvar deneyleri ile bitmiyor. Suçluların yaşadıkları çevre, çalışma ortamları, davranış pratikleri… Her biri karmaşık bir davayı çözerken birleştirdikleri yap-boz parçaları gibi…

Criminal Minds oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Jason Gideon, Aaron Hotchner, Elle Greenaway, Derek Morgan, Dr. Spencer Reid, Jennifer “JJ” Jareau, Penelope Garcia yer almaktadır.

Matthew Gray Gubler – Dr. Spencer Reid
Kirsten Vangsness – Penelope Garcia

A.J. Cook – Jennifer Jareau
Joe Mantegna – David Rossi
Thomas Gibson – Aaron Hotchner
Shemar Moore – Derek Morgan
Paget Brewster – Emily Prentiss
Aisha Tyler – Dr. Tara Lewis
Adam Rodriguez – Luke Alvez
Daniel Henney – Matt Simmons
Jeanne Tripplehorn – Alex Blake
Mandy Patinkin – Jason Gideon
Lola Glaudini – Elle Greenaway
Jayne Atkinson – Erin Strauss

Criminal Minds bitti mi?

Dizi, Ocak 2020’de yayınlanmaya başlayan 15.sezonu sonrası ekranlara veda etti.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle