Criminal UK Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Criminal UK karakterleri, Kore dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, 2.sezon ne zaman, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

06.09.2020
Criminal UK Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Criminal UK dizi, (Criminal: United Kingdom) konusu, oyuncuları, karakterleri, Kore dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, 2.sezon ne zaman, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 20 Eylül 2019’da yayınlanmaya başlayan Netflix yapımı suç, dram ve gerilim dizisidir. Her bölümü 43 dakikadan oluşan yapım, George Kay
ve Jim Field Smith tarafından yaratıldı. Dizinin yönetmenliğini Jim Field Smith yaparken senaryosunu ise George Kay kaleme alıyor. İlk sezonu 3 bölümden oluşan dizi geçmişe dayanan hikayeleri ele alıyor. Netflix tarafından toplam 4 ülkede çekilen dizinin İngiltere ayağını oluşturan yapımın 2.sezonunun 16 Eylül’de yayınlanacağı açıklandı. Dizi, Fransa, Almanya ve İspanya’da da farklı versiyonlarla çekiliyor. Toplam 12 hikayenin anlatılacağı suç serisi dizisinin her farklı versiyonunda, her sezon farklı hikayeler anlatılacak.

Criminal UK konusu

Dizinin konusu, Zamanla yarışan Londralı dedektifler, bir sorgu odasında her biri ağır bir suçla suçlanan üç şüpheliyi sorguluyor. Zaman tükenirken sorgucular, genç yaştaki üvey kızına cinsel saldırıda bulunup onu vahşice öldürmekle suçlanan ifadesiz bir doktorun üzerindeki baskıyı arttırır. Niyeti belli olmayan bir meslektaşları tarafından gözlemlenen ekip, kız kardeşinin sevgilisini zehirlemekle suçlanan bir şüphelinin hikâyesinde açıklar bulmaya başlar. Ekip, göçmenlerle dolu terk edilmiş bir treylerin yerini bulmak için ağzı sıkı bir kamyon şoförüne baskı yapar. Ancak yeni sorgucunun kötü bir kararı her şeyi riske atar.

Criminal UK dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin ilk sezon kadrosunda, Katherine Kelly, Lee Ingleby, Rochenda Sandall yer almaktadır. İkinci sezonda ise Kit Harington, Kunal Nayyar, Sharon Horgan ve Sophie Okonedo gibi isimler yer alacak.

1.sezon kadrosu

David Tennant – Dr.Edgar Fallon
Hayley Atwell – Stacey Doyle
Yusuf Kerkour – Jamal ‘Jay’ Muthassin
Clare-Hope Ashitey – Dedektif Çavuş Adele Addo
Isabella Laughland – McRae
Lolita Chakrabarti – Anita Baines
Mark Quartley – Jeremy Nicholson
Kevin Eldon – Michael Walker

2.sezon kadrosu

Lolita Chakrabarti – Anita Baines
Mark Quartley – Jeremy Nicholson
Kevin Eldon – Michael Walker
Kit Harington
Kunal Nayyar
Sharon Horgan
Sophie Okonedo

Criminal UK 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin İngiltere versiyonu olan dizi, 16 Eylül 2020’de yayınlanacağı açıklandı.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle