Cross Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Cross dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri 2020, Kdramas 2020, fragmanı, izle (크로스) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

20.12.2020
Cross Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Cross dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri 2020, Kdramas 2020, fragmanı, izle (크로스) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

29 Ocak 2018‘de yayınlanmaya başlayan 2018 yapımı Kore dizilerinden biridir. Toplam 16 bölümden oluşan yapım, 20 Mart 2020‘de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. tvN tarafından yayınlanan dizinin yönetmenliğini Shin Yong-Whi üstlenirken, senaryosunu Choi Min-Suk kaleme aldı. IMDb‘de 7,5′lik puana sahip olmayı başaran dizi, Mydramalist‘te 7,9’luk puana sahip oldu. Dizi ayrıca Cross: God’s Gift, Keuroseu gibi isimler ile de biliniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Go Kyung-Pyo, Cho Jae-Hyun, Jeon So-Min, Kim Ji-Han, Yang Jin-Sung, Heo Sung-Tae ve Jang Gwang gibi isimler yer alıyor.

Cross dizi konusu

Dizinin konusu, babasını vahşice öldüren kişiden intikam almak için tıbbi uygulamaları kullanan bir doktorun (Go Kyung-Pyo) hikâyesini anlatmaktadır. bir doktor olan Kang In-Kyu, Onun babası 15 yıl önce acımasızca öldürülmüştür ve babasının ölümünden sorumlu olanlardan intikam almak için doktor olmuştur. In-Kyu babasını öldürenlerin tutulduğu cezaevine gönüllü doktor olarak girer. Bir doktor olan Go Jung-Hoon, Organ nakli merkezinin de başkanıdır. Dünyanın en iyi karaciğer nakli doktorudur. Sunrim Hastanesi’nde intern olarak çalışan Go Ji-In, Go Jung-Hoon’un (Cho Jae-Hyun) tek kızıdır ve babası gibi o da prensip sahibidir. Bunun yanı sıra ilginç ve öngörülemeyen birisidir. Ji-In ve Kang In-Kyu (Go Kyung-Pyo) her karşılaştıklarında didişmeden duramamalarına rağmen birbirinden hoşlanırlar. Sunrim Hastanesi’nde doktor olan Lee Joo-Hyeok, En iyi üniversiteden en iyi derece ile mezun olmuştur ve yetenekli bir organ nakli doktorudur. Çalıştığı hastanenin en gözde doktorudur ta ki ortaya dahi bir doktor olan Kang In-Kyu (Go Kyung-Pyo) ortaya çıkana kadar.

Cross dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Go Kyung-Pyo, Cho Jae-Hyun, Jeon So-Min, Kim Ji-Han, Yang Jin-Sung, Heo Sung-Tae ve Jang Gwang gibi isimler yer alıyor.

Go Kyung-Pyo – Kang In-Kyu
Cho Jae-Hyun – Go Jung-Hoon
Jeon So-Min – Go Ji-In
Kim Ji-Han – Lee Joo-Hyeok
Yang Jin-Sung – Son Yeon-Hee
Heo Sung-Tae – Kim Hyeong-Beom
Jang Gwang – Son Young-Sik
Kim Jong-Goo – Lee Sang-Hoon
Yoo Seung-Mok – Baek Ji-Nam
Woo Hyeon – No Jong-Il
Seo Woo-Jin – Ha Gwan-Woo
Choi Hee-Jin – cezaevi hemşiresi
Park Jin-Woo – Na An-Il
Kim Byung-Choon – Park Do-Gyeom
Jang Hee-Woong – Hong Woo-Hyun
Uhm Ji-Sung – Kang In-Kyu (genç)

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle