Damat Takımı Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Damat Takımı film, konusu, oyuncuları, fragman, yorum, 2 çıkacak mı, ekşi, 2, film müzikleri, indir, sinemalar, imdb, Sarp Can Köroğlu, Beyza Şekerci, film yorumları, Ozan Osmanpaşaoğlu, Gelin Takımı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edin.

06.04.2021
Damat Takımı Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Damat Takımı film, konusu, oyuncuları, fragman, yorum, 2 çıkacak mı, ekşi, 2, film müzikleri, indir, sinemalar, imdb, Sarp Can Köroğlu, Beyza Şekerci, film yorumları, Ozan Osmanpaşaoğlu, Gelin Takımı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edin.

Film Hakkında

Doğa Can Anafarta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Damat Takımı filminin oyuncu kadrosunda; Pelin Akil, Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Açelya Topaloğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Sarp Can Köroğlu gibi isimler yer alıyor.

2017 yılında çekimleri İstanbul’da yapılan film romantik komedi türündedir. 20 Ekim 2017 tarihinde Türkiye’de vizyona giren film 1 saat 49 dakikadan oluşuyor. Filmin imdb puanı ise 5,9’dur.

Damat Takımı Konusu

Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can lise yıllarından beri hiç ayrılmamış beş arkadaştır. Kendilerini hala çocuk olarak gören grup, Yiğit’in evlenme kararı alması ile gençliklerinin bittiğini fark eder. Geçmişi anma ve Yiğit’e veda etme amaçlı lise anılarını beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verirler. Bir de tüm bu maceranın içinde aşk hayatları berbat olan grup, lisedeki can düşmanları Besim’le düğüne sevgilileriyle geleceklerine dair iddiaya girerler. Bu beş gün içinde kendilerine kız arkadaş bulmak zorunda olan grup son kez birlikte olmanın tadını çıkaracaktır.

Damat Takımı Oyuncuları

Filmde Pelin Akil, Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Açelya Topaloğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Sarp Can Köroğlu gibi isimler yer alıyor.

Karakterler

Furkan Andic – Ömer
Özgürcan Cevik – Can
Pelin Akil – Sera
Açelya Topaloglu – Deniz
Sarp Can Köroglu – Yigit (as Sarpcan Köroglu)
Ozan Osmanpasaoglu – Serdar
Özgün Aydin – Onat
Sadi Celil Cengiz – Besim
Eylül Su Sapan – Ceyda Kasabali … Ceyda
Beyza Sekerci – Ipek

Fragman

Damat Takımı Yorumlar

“oyunculuklar fena değil, aradan sıyrılan “ne oynamış be” dedirten bir oyuncu yok ama hepsi belli bir standartın üstünde oynamış. hikaye aslında sıradan; liseden beri arkadaş olan ve yıllar geçmesine rağmen biririnden kopmayan 5 erkeğin, içlerinden birinin evlenmesi etrafında geçen dostluk hikayesi. film nihayetinde bir komedi filmi, daha fazlasını vaat etmiyor ve komediden başka bir şey de vermiyor.”

  • sari sabrioglu

“bir sinema salonuna gidip 20 tl vermek istemeyeceğim fakat indirimli günlerde bir ihtimal gidip, televizyonda veya bilgisayarda seyredebileceğim, fragmanı fena durmayan film.”

  • conservator

“dün akşam gala olmuş, 20 ekimde film vizyona giriyor. abd tarzı gençlik filmi değil çünkü tanıyorum çocukları baya bizim çocuklar:) anlatılan da hem gerçek hem de bizim hikayemiz. sokakta oynayan tabletle değil kağıt oynayan son kuşağın hikayesi. gelse de gitsek. ömer’i biraz görmek için filme gidilir tanımak için kolumu keserim:)”

  • ne nedir ne ne degildir

” beklentimi en aza düşürerek izledim ( sevgili yapımcılar, yönetmen abi, özgürcüm ve diğerleri , kusura bakmayın bunu dediğim için ama öyle alıştık”

  • cok efendi adam

“siz ilerleyen zamanlarda buraya gelip buna gulenin aklina sasayim falan diyecek olan davarlara bakmayin. on numara, sahane film olmus.”

  • sandor4
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.