David Fincher En iyi filmleri (Filmografisi) - Yorum Güncel

David Fincher En iyi filmleri (Filmografisi)

30.11.2021
David Fincher En iyi filmleri (Filmografisi)

David Fincher En iyi filmleri, son filmi, en iyi filmleri, ekşi, filmografisi, film listesi, sinema anlayışı, en iyi filmleri listesi gibi aramalarınıza YOGÜ listelerinden yanıt bulabilirsiniz.

David Fincher En iyi filmleri hakkında

Amerikalı yönetmen David Fincher’in sinema anlayışı ve çektiği filmleri Türkiye’de ilgi çekiliyor ve beğeni ile izleniyor. Ünlü yönetmenin en iyi filmlerini liste olarak görmek isteyen, filmografisini öğrenmek isteyenler için liste hazırladık.

İşte YOGÜ Listeleri tarafından hazırlanan en iyi David Fincher En iyi filmleri listesi:

Dövüş Kulübü

Filmin Konusu, Jack sıradan bir devlet memurudur. Uzun süredir bir hastalıkla mücadele etmektedir. Sigorta memuru Jack geceleri uyuyamamakta ve bu durum psikolojisini, sosyal yaşantısını oldukça etkilemektedir. Psikolojik destek almaya başlayan Jack, Marla isminde bir kadınla tanışır. Asıl hayatını değiştirecek olan Tyler Durden ile karşılaşınca kendini sırlarla dolu Dövüş Kulübü’nde bulur.

Yedi

Filmin Konusu, Hıristiyanlık inancında yedi ayrı ölümcül günah ve seri katilin peşindeki dedektif polisler. Şehvet düşkünlüğü, Oburluk , Tembellik , Kıskançlık , Kibir ,Yıkıcılık, ve Açgözlülük hiç bu kadar öldürücü olmamıştı. Brad Pitt, Gywneth Paltrow ve Morgan Freeman’ın başrollerini paylaştığı film Amerika ‘da büyük ses getirmiştir.

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi

Filmin Konusu, Birinci Dünya Savaşı sırasında kör bir adam saat yapıp satmaktadır. Öyle bir saat vardır ki hepsinden farkı şekilde çalışıyor. Bu saate göre zaman tersine akıyor , insanlar hayatlarını o şekilde yaşamaya başlıyor. Benjamin öyle bir tarihte doğmuş ki serüveni yaşlılıktan başlıyor.

Kayıp Kız

Filmin Konusu, Nick ve Amy evlilik yıl dönümlerini kutladıkları bir gece Amy ortadan aniden kaybolur. Gözler Nick ‘e çevrilir. Tüm şüpheler onun üzerindedir. Olanlara anlam veremeyen Nick eşinin nerde olduğuna dair hiçbir fikre sahip değildir. Amy nerde, ne haldedir?

Panik Odası

Filmin Konusu, Meg Altman, eşinden ayrılmış genç bir kadındır. Eski bir ev satın alan bu genç kadın evde özel bir oda olduğunu fark eder. Özel monitörler sayesinde evin tüm bölümü izlenmektedir .Aynı zamanda bu oda Meg ve kızı için bir sığınaktır.

Yaratık 3

Filmin Konusu,Olay benzesiz bir hapishananede geçmektedir.. Sakinleri tecavüzcü ve seri katillerden oluşmaktadır.Klostrofobik bir yaşam alanı.Gerilim dolu, esrararengiz bu hapishane gezegeninde cesaretli olanlar hayatta kalmayı başarıyor.

Ejderha Dövmeli Kız

Filmin Konusu, Mikael Blomkvist üzerine atılan bir suçtan kurtulmak için farklı yollar arar. Harret’ın kaybolması üzerine gazateci Blomkvist görevlendirilir. Blomkvist başı dertten kurtulmayan bir adamdır. Hacker Lisbeth Salander. Blomkvist ‘in geçmişini araştırmak için çoktan yola çıkmıştır. İç içe girmiş keşifler, cinayetler zinciri ve aralarında oluşan güvenin hikayesi.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR