Devils Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Devils dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, ekşi, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, Sky Atlantic Dizileri, Blu tv, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

26.11.2020
Devils Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Devils dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, ekşi, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, Sky Atlantic Dizileri, Blu tv, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

27 Nisan 2020’de SKY Atlantic tarafından yayınlanmaya başlayan gerilim drama dizisidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi, Guido Maria Brera’nın Diavoli adlı eserinden ekrana uyarlandı. Alessandro Sermoneta, Mario Ruggeri, Elena Bucaccio, Guido Maria Brera, Daniele Cesarano, Barbara Petronio, ve Ezio Abbate gibi isimler tarafından tasarlanan dizi, İtalyan yapımıdır. Dizinin oyuncu kadrosunda Alessandro Borghi, Kasia Smutniak, Laia Costa, Malachi Kirby, Lars Mikkelsen, Pia Mechler ve Paul Chowdhry gibi isimler yer alıyor. Finansal gerilim türünde yer alan dizi, Roma ve Londra’da çekildi. Dizinin yönetmenliğini Nick Hurran ve Jan Maria Michelini gibi isimler üstlendi. Dizi IMDb‘de 7,0‘lık puana sahip oldu. Dizi 2.sezon onayını almayı başardı. Yapım Türkiye’de Blu tv tarafından yayınlanıyor.

Devils konusu

Dizinin konusu, büyük bir yatırım bankasında çalışan bir grup iş insanının uluslararası boyutlarda etkileri olması beklenen bir tezgâhı keşfetmelerinin ardından yaşananları anlatıyor. Dizi, izleyicilere finans dünyası etrafında şekillenen bir gerilim vaat ediyor. İtalyan tüccar Guido Maria Brera’nın en çok satan romanına dayanan on bölümlük seri, büyük bir ABD bankasının Londra ofisinde, İtalya’nın acımasız Ticaret Başkanı Massimo Ruggero’nun (Borghi) karşılandığı ve bankanın CEO’su Dominic Morgan (Dempsey) tarafından finans dünyasına dahil edildiği çarpık bir düzende geçiyor. Ruggero, Avrupa’yı sarsan kıtalararası bir mali savaşa karıştığında, akıl hocasıyla müttefik olmayı ya da onunla savaşmayı seçmelidir.

Devils oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Alessandro Borghi, Kasia Smutniak, Laia Costa, Malachi Kirby, Lars Mikkelsen, Pia Mechler ve Paul Chowdhry gibi isimler yer alıyor.

Alessandro Borghi – Massimo Ruggero
Kasia Smutniak – Nina Morgan
Laia Costa – Sofia Flores
Malachi Kirby – Oliver Harris
Lars Mikkelsen – Daniel Duval
Pia Mechler – Eleanor Bourg

Paul Chowdhry – Kalim Chowdrey
Sallie Harmsen – Carrie Price
Harry Michell – Paul McGuinnan
Patrick Dempsey – Dominic Morgan
Ben Miles – Edward Stuart
Nathalie Rapti Gomez – Kate Baker
Jemma Powell – Claire Stuart
Lorna Brown – Vicky Bale
Maximilian Dirr – Karl Haufman
Tom McKay – Chris Bailey
Chris Reilly – Alex Vance
Christina Andrea Rosamilia

Devils 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezon onayını aldığı açıklandı. Ancak henüz net bir tarih bulunmuyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

  1. ali dedi ki:

    ne blu tv ne bein connect nede kaçak sitelerde türkçe altyazılı 2 sezon yok neden kimse getirmiyor

canlı tv izle