Riviera Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Riviera Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 3.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

25.10.2020
192
Riviera Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Riviera Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 3.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

15 Haziran 2017’de Sky Atlantic tarafından yayınlanmaya başlayan İrlanda yapımı dizidir. İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan dizinin 2.sezonu 2019 yılında seyircisi ile buluştu. İlk 2 sezonu 10’ar bölümden oluşan dizinin 2020 yılında yayınlanmaya başlayan sezonu 8 bölümden oluşuyor. Paul McGuinness‘ın ‘An İdea’ adlı eserinden uyarlanan yapım, Neil Jordan tarafında ekrana uyarlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Julia Stiles, Lena Olin, Dimitri Leonidas, Roxane Duran, Anthony LaPaglia ve Igal Naor gibi isimler de yer alıyor. Dizinin 3.sezonu 15 Ekim 2020‘de yayınlanmaya başladı. Her hafta bir bölüm şeklinde yayınlanan dizinin sezon finali ise 3 Aralık 2020’de yayınlanacak. IMDb‘de 6 bine yakın kişi tarafından oylanan dizi 6,6‘lık puana sahip oldu.

Riviera Konusu

Dizinin konusu, Genç bir kadın olan Georgina, Fransız bir milyarder olan Constantine ile evlidir. Georgina’nın kocası ile mutlu yaşamı, Constantine’in Rus bir silah satıcısının da içinde olduğu yatında büyük bir patlama yaşanmasıyla kabusa döner. Polisler, yatın patlamasını araştırsalar da hiçbir bilgiye ulaşamazlar. Patlamanın kocasıyla da ilişkili olabileceğinden şüphelenmeye başlayan Georgina, kocasının ölümünü araştırmaya başlar. Genç kadın, kocasının yaşamını araştırdıkça, sahip olduğu lüks hayatın aslında yalanlar ve cinayetlerle çevrili olduğunu öğrenir.

Riviera Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Julia Stiles, Lena Olin, Dimitri Leonidas, Roxane Duran, Anthony LaPaglia ve Igal Naor gibi isimler de yer alıyor.

Julia Stiles – Georgina Clios
Lena Olin – Irina

Dimitri Leonidas – Christos Clios
Roxane Duran – Adriana Clios
Anthony LaPaglia – Constantine Clios
Igal Naor – Jakob Negrescu
Poppy Delevingne – Daphne Eltham
Jack Fox – Nico Eltham
Iwan Rheon – Adam Clios
Adrian Lester – Robert Carver
Amr Waked – Delormes
Juliet Stevenson – Lady Cassandra Eltham
Alex Lanipekun – Raafi Al-Qadar
Will Arnett – Jeff

Riviera 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezonu 15 Ekim 2020 itibari ile yayınlanmaya başladı. Dizinin 3.sezon yayın takvimi ise şu şekilde:

1.bölüm: 15 Ekim 2020
2.bölüm: 22 Ekim 2020
3.bölüm: 29 Ekim 2020
4.bölüm: 5 Kasım 2020
5.bölüm: 12 Kasım 2020
6.bölüm: 19 Kasım 2020
7.bölüm: 26 Kasım 2020
8.bölüm: 3 Aralık 2020

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.