Rastgele Yazı

P-Valley Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

P-Valley Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

P-Valley Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 12 Temmuz 2020’den itibaren yayınlanmaya başlayan Amerikan özel televizyonu Starz tarafından hazırlanan yapımdır. İlk sezonu 8 bölümden oluşan yapımın her bölümü 51-60 dakika arasındadır. Drama türündeki dizi, Katori Hall tarafından yaratıldı. Geniş bir senaryo ve yönetmen ekibi tarafından çekilen yapım, 6 Eylül 2020’de yayınlanan sezon finali ile ilk sezonunu tamamladı. Yayıncı Starz diziye 2.sezon onayını verdi. IMDb’de 1500’e yakın kişi tarafından oylanan yapım, 6,4’lük puana sahip oldu. Dizinin kadrosunda Brandee Evans, Nicco Annan, Shannon Thornton, Elarica Johnson, Skyler Joy ve J. Alphonse Nicholson gibi isimler yer alıyor.

P-Valley konusu

Dizinin konusu, Hall’un oyunu Pussy Valley’den uyarlanmıştır ve Mississippi Deltası’nda bir striptiz kulübünde çalışan birkaç kişiyi takip ediyor. Mississippi’de bir striptiz kulübünün dansçılarının hikayesini konu ediyor. Dirty Delta adında bir striptiz kulüp, içinde birbirinden farklı karakterde birçok insanı barındırır; kalbi kırık, kayıp, üzgün, yenilmiş, gururlu veya mahkum.

P-Valley oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Brandee Evans, Nicco Annan, Shannon Thornton, Elarica Johnson, Skyler Joy ve J. Alphonse Nicholson yer almaktadır.

Brandee Evans – Mercedes
Nicco Annan – Uncle Clifford
Shannon Thornton – Keyshawn
Elarica Johnson – Autumn Night
Skyler Joy – Gidget

J. Alphonse Nicholson – Lil Murda
Parker Sawyers – Andre Watkins
Harriett D. Foy – Patrice Woodbine
Brandon Gilpin – DJ Neva Scared
Morocco Omari – Big L
Joselin Reyes – Maite
Cherokee M. Hall – Extra Extra
Cmayla Neal – Jupiter
Chinet Scott – Brazil
Sharae Monique Williams – Peanut Butter

P-Valley 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi yayıncısı Starz tarafından 2.sezon onayı aldı. Henüz ilk sezonu yeni yayınlanan dizinin 2.sezonunun 2021 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*