Dexter New Blood 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Dexter New Blood 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

10.01.2022
Dexter New Blood 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Dexter New Blood 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, IMDb puanı, ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dexter New Blood 2.sezon hakkında

7 Kasım 2021’de Showtime tarafından yayınlanmaya başlayan fenomen dizi Dexter’ın devamı niteliğindeki dizidir. 9.sezonu olarak yayınlanmaya başlayan dizi 10 yeni bölümü ile seyircisi ile buluşacak. Jeff Lindsay‘ın aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin öncülü 2006 yılında yayınlanmaya başlamış ve 2013 yılında final yapmıştı. Yayınlandığı dönemde büyük bir seyirci kitlesine sahip olan dizi bir çok fenomen dizi gibi final bölümü ile hayal kırıklığı yaratmıştı.

Suç ve dram türündeki yeni sezonu Clyde Philips tarafından tasarlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Michael C. Hall, Jack Alcott, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller ve Jennifer Carpenter gibi isimler yer alıyor.

Yeni sezon 10 bölümünü izleyenlerin aklındaki soru ise Dexter New Blood 2.sezon olacak mı? ne zaman yayınlanacak sorusu oldu. Dizinin yeni sezonunun olup olmayacağı ile sizler için bir araştırma yaptık ve topladığımız bilgileri sizler için derledik!

Dizi IMDb‘de 46 bine yakın oy aldı ve 8,7‘lik puana sahip oldu.

Ama önce dizi ile ilgili kısa kısa bilgiler verelim.

Dexter New Blood konusu

Dizinin konusu, Dexter Morgan’ın hikayesini anlatmaya devam edecek. Dexter’ın kasırgada kayıplara karışmasının ardından 10 yıl geçmiştir. Dexter, sahte bir isim alır ve Minnesota Iron Lake’teki bir kasabada yaşamaya başlar. Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken birden yeniden kan dökülmeye başlamasıyla eski hayatından izler ortaya çıkar.

Dexter New Blood oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Michael C. Hall, Jack Alcott, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller ve Jennifer Carpenter gibi isimler yer alıyor.

Michael C. Hall – Dexter Morgan / Jim Lindsay
Jack Alcott – Harrison Morgan / Randall
Julia Jones – Angela Bishop
Johnny Sequoyah – Audrey
Alano Miller – Logan
Jennifer Carpenter – Debra Morgan
Clancy Brown – Kurt Caldwell
David Magidoff – Teddy
Jamie Chung – Molly
Oscar Wahlberg – Zach
Michael Cyril Creighton – Fred Jr.
Katy Sullivan – Esther

Dexter New Blood 2.sezon olacak mı?

Yıllar sonra yeni sezonu ile geri dönen dizi New Blood adı ile yayınlanmaya başlamıştı. Yayıncı Showtime dizinin 10 bölüm sonunda final yaptığını, dizinin bir mini dizi projesi olduğu ifadelerine sosyal medya hesaplarında yer verdi. IMDb’ye baktığımızda da dizinin 2022 itibari ile sona erdiği bilgisine verilmiş. Yani New Blood mini dizisinin devamı olmayacak. Ancak başka bir isimle yeni bir tekli sezon olur mu bunu da hep birlikte göreceğiz. Şimdilik ne yayıncıdan ne dizi ekibinden bir açıklama yapılmadı. Yapıldığı takdirde biz de sayfamızı o bilgiler ile güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın!

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.