Dexter New Blood 9.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

Dexter New Blood 9.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

30.11.2021
Dexter New Blood 9.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dexter New Blood 9.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, IMDb puanı, ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dexter New Blood 9.sezon 5.bölüm hakkında

7 Kasım 2021’de Showtime tarafından yayınlanmaya başlayan fenomen dizi Dexter’ın devamı niteliğindeki dizidir. 9.sezonu olarak yayınlanmaya başlayan dizi 8 yeni bölümü ile seyircisi ile buluşacak. Jeff Lindsay‘ın aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin öncülü 2006 yılında yayınlanmaya başlamış ve 2013 yılında final yapmıştı. Yayınlandığı dönemde büyük bir seyirci kitlesine sahip olan dizi bir çok fenomen dizi gibi final bölümü ile hayal kırıklığı yaratmıştı.

Suç ve dram türündeki yeni sezonu Clyde Philips tarafından tasarlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Michael C. Hall, Jack Alcott, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller ve Jennifer Carpenter gibi isimler yer alıyor. Yeni sezon ilk 3 bölümü izleyenlerin aklındaki soru ise Dexter New Blood 9.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu oldu. Dizinin yeni sezonunun 5.bölümü 5 Aralık 2021’de ABD’de yayınlanacak. Türkiye’de bir gün sonra Bein Connect tarafından yayınlanması bekleniyor.

IMDb‘de 11 bine yakın kişi tarafından oylanan dizi 9,1‘lik puana sahip oldu.

Dexter New Blood konusu

Dizinin konusu, Dexter Morgan’ın hikayesini anlatmaya devam edecek. Dexter’ın kasırgada kayıplara karışmasının ardından 10 yıl geçmiştir. Dexter, sahte bir isim alır ve Minnesota Iron Lake’teki bir kasabada yaşamaya başlar. Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken birden yeniden kan dökülmeye başlamasıyla eski hayatından izler ortaya çıkar.

Dexter New Blood oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Michael C. Hall, Jack Alcott, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller ve Jennifer Carpenter gibi isimler yer alıyor.

Michael C. Hall – Dexter Morgan / Jim Lindsay
Jack Alcott – Harrison Morgan / Randall
Julia Jones – Angela Bishop
Johnny Sequoyah – Audrey
Alano Miller – Logan
Jennifer Carpenter – Debra Morgan
Clancy Brown – Kurt Caldwell
David Magidoff – Teddy
Jamie Chung – Molly
Oscar Wahlberg – Zach
Michael Cyril Creighton – Fred Jr.
Katy Sullivan – Esther

Dexter New Blood 9.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 9.sezon 5.bölümü 5 Aralık 2021’de ABD’de Showtime tarafından yayınlanacak. Türkiye’de ise 1 gün sonra yani 6 Aralık 2021 tarihinde Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

Fragmanı

Michael C. Hall Kimdir? Hayatı – Dizileri

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.