Dreamland Film (2020) | Konusu | Oyuncuları

Dreamland film, filmi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, amazon prime, ne zaman yayınlanacak, 2020, sinemalar, film konusu, konu, ne demek, film izle, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

22.11.2020
71
Dreamland Film (2020) | Konusu | Oyuncuları

Dreamland film, filmi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, amazon prime, ne zaman yayınlanacak, 2020, sinemalar, film konusu, konu, ne demek, film izle, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Film Hakkında

Dreamland filmi Margot Robbie, Finn Cole ve Travis Fimmel’in başrolünde olduğu Avusturalya yapımı dönem filmidir. 2019 yılında düntya pröniyerini film festivalleri ile yapan film pandeminin ardından ertelenen filmler arasına girdi.

Miles Joris-Peyrafitte’nin hem yönetmen koltuğuna oturup hem senaryosunu kaleme aldığı film sürekli vizyon tarihinin ertelenmesi üzerine VOD platformlarına satılması kararı verildi. Film Amazon Prime platformunda yayınlanmaya başlayacak. Drama ve aksiyon türündeki film romantik bir soygun hikayesini ele alıyor. 1 saat 38 dakikalık filmin imdb puanı kişinin oylaması ile 5,8 oldu.

Dreamland Konusu

Dreamland, ödül avcısı olan bir gencin hayatına odaklanıyor.

17 yaşındaki bir gencin ailesi ile birlikte yaşadığı çiftliğe haciz gelir. Genç, hacizi durdurmanın yolunu ararken önüne beklenmedik bir fırsat geçer. Banka soygunu yapan bir kaçak aranmaktadır ve bulan kişiye yüklü bir miktar para ödülü verilecektir. Çiftliği kurtarmak için soyguncunun peşine düşmeye karar veren genç, bir süre sonra dahil olduğu olayın beklediğinden çok daha tehlikeli olduğunu keşfeder.

Dreamland Oyuncuları

Amerika’nın yaşadığı Büyük Buhran sırasında yaşayan kaçak bir banka soyguncusuna hayat veren Margot Robbie’ye Peaky Blinders’tan hatırladığımız Finn Cole eşlik ediyor. Yaşadığı küçük Teksas kasabasından kaçmayı hayal eden genç bir adamı banka soyguncusu olan Robbie ile yolunun kesişmesinin hikayesini anlatan filmde Travis Fimmel, Kerry Condon ve Lola Kirke gibi isimler de yer alıyor.

Karakterler

Finn Cole – Eugene Evans
Margot Robbie – Allison Wells
Travis Fimmel – George Evans
Kerry Condon – Olivia Evans
Darby Camp – Phoebe Evans
Lola Kirke – Narrator (voice)
Stephen Dinh – Joe Garza
Tim D. Janis – Anselm Lomax
Pab Schwendimann – Peter Tade
Grayson Berry – Police Officer #3
Garrett Hedlund – Perry Montroy
Hans Christopher – John Baker
Andy Kastelic – Clerk
Joe Berryman – Sheriff Ross
Paul Blott – Hartwell

Fragmanı

Dreamland Ne Zaman Yayınlanacak?

Film 17 Kasım tarihinde yayın hayatına başladı. Film festivallerinde beğeni toplayan film pandemi nedeniyle sürekli ertelendi. Filmin yapımcıları filmi sinemalar yerine VOD platformlarında yayınlamayı tercih etmesi üzerine dijital platformlarda yerini aldı. Türkiye’de ise film Amazon Prime platformunda yayınlanacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.