Duran Dizi | Konusu | Oyuncuları | GAİN Dizileri

05.01.2022
Duran Dizi | Konusu | Oyuncuları | GAİN Dizileri

Duran dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, GAİN Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

11 Ocak 2022’de Gain Medya tarafından yayınlanacak olan Gain orijinal dizisidir.

Bölümleri 45 dakikadan oluşacak olan dizi toplam 9 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut üstlenirken, senaryosunu da yine Yunus Ozan Korkut kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda İlyas Salman, Bahar Şahin ve Oktay Çubuk’un yanı sıra, Erdem Şenocak, Nil Keser, Burak Can Doğan, Batuhan Gelener, Zen-G, Mehmet Bozdoğan, Ozan Buz, Lorin Merhart ve Cem Söküt gibi isimler yer alıyor.

Dizinin ilk 2 bölümü 11 Ocak 2022’de Gain Medya‘da yayında olacak.

Duran dizi konusu

Dizinin konusu, Celal ve Mustafa’nın ortak amacı bir yolunu bulup yaşadıkları varoş mahalleden bir an önce kurtulmaktır. Duran (Oktay Çubuk), Muay Thai turnuvasını kazanmak, varlıklı ve ünlü bir dövüşçü olmak ister. Celal (Burak Can Doğan) başarısız denemelerinin ardından bir rap bestesi üstüne çalışmaya başlar. Mustafa (Batuhan Gelener) ise mahallenin nüfuz sahibi çetesine kapağı atmaya çalışır. Altın Eldivenler spor salonunun sahibi eski şampiyon boksör Hakkı (İlyas Salman) için de yaklaşmakta olan turnuva mahallenin nüfuzlu abisi Sedat’a (Erdem Şenocak) olan borçlarından kurtulmak için de tek fırsattır. Hakkı’nın yıllardır görmediği Almanya’da yaşayan torunu Aslı’nın (Bahar Şahin) çalıntı bir elmasla çıkagelmesi ve sonrasında bir kaza sonucu elması kaybetmesi mahalledeki dengeleri altüst eder.

Duran dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda İlyas Salman ile birlikte son dönemde yıldızı parlayan genç oyunculardan Bahar Şahin ve Oktay Çubuk’un yanı sıra, Erdem Şenocak, Nil Keser, Burak Can Doğan, Batuhan Gelener, Zen-G, Mehmet Bozdoğan, Ozan Buz, Lorin Merhart ve Cem Söküt gibi isimler yer alıyor.

Bahar Şahin – Aslı
Oktay Çubuk – Duran
İlyas Salman – Hakkı
Erdem Şenocak – Sedat
Nil Keser,
Burak Can Doğan – Celal
Batuhan Gelener – Mustafa
Zen-G,
Mehmet Bozdoğan,
Ozan Buz,
Lorin Merhart,
Cem Söküt

Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle