Ekin Beril Kimdir? Hayatı - Kariyeri - Yorum Güncel

Ekin Beril Kimdir? Hayatı – Kariyeri

Ekin Beril kimdir, kaç yaşında, yaşı, kilosu, fırtına, şarkıları, sözleri, dualite, reynmen, Ercüment, ekşi, Bettemir, üniversite, biyografi, sevgilisi, instagram, kullandığı müzik aletleri, Düşünme Hiç, Twitter, Budapest, konser, Biraz Sussana, Sakin gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

09.01.2021
Ekin Beril Kimdir? Hayatı – Kariyeri

Ekin Beril kimdir, kaç yaşında, yaşı, kilosu, fırtına, şarkıları, sözleri, dualite, reynmen, Ercüment, ekşi, Bettemir, üniversite, biyografi, sevgilisi, instagram, kullandığı müzik aletleri, Düşünme Hiç, Twitter, Budapest, konser, Biraz Sussana, Vikipedi, Sakin gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Ekin Beril Kimdir?

13 Ocak 1993 yılında Çanakkale’de mühendis anne ve babanın kız çocukları olarak dünyaya geldi. Tam adı Ekin Beril Bettemir, Üniversite eğitimi için İstanbul’a gidene kadar Çanakkale’de yaşamıştır. Küçüklüğünden beri müziğe ilgi duyan Beril, ortaokul yıllarında elektro gitar çalmaya başladı. Ardından ortaokulda dahil olmak üzere lise yıllarında da okul dışında arkadaşları ile stüdyoya giderek sevdiği şarkıları kaydetmeye başlar. Milli Piyangı Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite yıllarında bar tarzı mekanlarda şarkılar söylemiş ve besteler yapmaya başlamıştır. Evde amfi, mikrofon ve org olduğunu küçükken bunlara o dönemde aşırı ilgi duyduğunu ve müziği ilk başlarda hobi olarak gördüğünü söylemiştir. Üniversite eğitimi için Bahçeşehir Üniversite’sine giden sanatçı Hukuk bölümünde halen eğitimini sürdürmektedir.

Kariyeri

Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan Beril, hobi olarak yaptığı müziği üniversite yıllarında meslek haline getirmeye karar verdi. Mesleğini ilk kez profesyonel olarak yapmaya başlaması da 2015 yılında şarkıcı Bengü’nün vokali olarak çalışmasına dayanır.

Bir süre sonra sosyal medya hesaplarında yüzünü göstermeden söylediği şarkıları ile adını duyurmaya başladı. Yayınladığı şarkılarda özellikle Ben Nasıl Büyük Adam Olucam, Shape Of You, Düşünme Hiç, Bırak Kadının Olayım, Budapest, Overload, Gelsin, Elephant Gun, Dantel gibi şarkılara yapmış olduğu cover’lar ile büyük beğeni topladı. Instagram’da yorumladığı ve acapella yaptığı şarkılarla tanındı.

İlk kez 2018 yılında “Melek” isimli şarkısı ile teklisini yayımladı. Aynı yıl “Zaman” ve “Son” isimli şarkıları için de tekli çıkardı. 2019 yılında da “Düşünme Hiç” isimli şarkısına tekli çıkaran sanatçı aynı zamanda “Ben Nasıl Büyük Adam Olucam”, “Bırak Kadının Olayım”, “Gelsin” gibi bilindik şarkılara da cover yaparak daha çok hayran kitlesine ulaştı.

2020 yılında “Fırtına” isimli teklisini yayımlayan Beril, aynı yıl Dualite isimli albümünü yayımladı. Albümünde yer alan “Uzayın Dibi” şarkısına video klip çekildi.

Ekin Beril Kaç Yaşında? Yaşı

28

Boy

1,64

Kilosu

50

Ekin Beril Instagram

https://www.instagram.com/ekinberil/?hl=tr @ekinberil

Sevgilisi – Eşi

Bilinmiyor.

Ekin Beril Şarkıları

Teklileri

Melek (2018)
Zaman (2018)
Son (2018)
Düşünme Hiç (2019)
Fırtına (2020)

Albümleri

Dualite (2020)

Ekin Beril Ekşi Yorumları

“yeni keşfettiğim, sezen ablamızım hadi bakalım şarkısının bir kısmını mükemmel seslendiren, tekrar tekrar dinlememe sebep olan hanım kızımız.” shateiel

“güzel ağızlı güzel sesli kız. kliplerinde konsept olarak bi gizem yakalamış, güzel bi hava katmış.suratını hiç göstermesin bence, güzelse bile. gerçi ismini yazınca google’a çıktı ama ben olsam kaldırırdım.” el caballero negro

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.