Elite 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix - Yorum Güncel

Elite 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Elite 4.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

20.05.2021
Elite 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Elite 4.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Elite 4.sezon hakkında

5 Ekim 2018‘de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix İspanya yapımı gençlik, suç ve dram dizisidir. Toplam 3 sezon ve 24 bölümden oluşan yapım son olarak Mart 2020’de 3.sezonu ile ekrana gelmişti. Carlos Monte ve Darío Madrona tarafından yaratılan yapım, Netflix’in son dönemde en çok izlenmeye ulaşan dizilerinden biri olmayı başarmıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda İtzan Escamilla, Danna Paola, Ester Exposito, Mina El Hammani ve Aron Piper gibi isimler yer alıyor. Ancak dizinin 4.sezonunda Ester Exposito, Danna Paola, Mina El Hammani ve Alvaro Rico gibi isimler yer almayacak. Yapım IMDb‘de 52 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,5‘lik puana sahip oldu.

Elite konusu

Dizinin konusu, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini konu ediyor. Las Encinas, İspanya’nın en seçkin okullarından biridir. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük bir şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan üç genç ile her şeye sahip olan okulun zengin öğrencileri arasında büyük bir çatışma başlar. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ise ortamı iyice karıştırır. Polis tüm öğrencileri sorgudan geçirir. Peki suçlu ya da suçlular kimdir?

Elite oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda İtzan Escamilla, Danna Paola, Ester Exposito, Mina El Hammani ve Aron Piper gibi isimler yer alıyor. Ancak dizinin 4.sezonunda Ester Exposito, Danna Paola, Mina El Hammani ve Alvaro Rico gibi isimler yer almayacak.

İtzan Escamilla – Samuel
Danna Paola – Lu
Ester Exposito – Carla
Aron Piper – Ander
Miguel Bernardeau – Guzman
Mina El Hammani – Nadia
Gabriel Lopez – Valerio
Maria Pedraza – Marina
Miguel Herran – Christian
Jaime Lorente – Nano
Claudia Salas – Rebeca
Alvaro Rico – Polo
Omar Ayuso – Omar

Elite 4.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi 2020’nin Mart ayında yayınlanmasının ardından 1 yılı aşkın süre sonra 18 Haziran 2021’de yeni sezonu ile seyircisi ile buluşacak.

Dizinin 4.sezonu yayınlanmadan önce kısa hikayelerin anlatılacağı Elite Shorts Stories yayınlanacak. Bu bölümlerde bölüm bölüm ayrılan karakterler üzerine kısa hikayeler anlatılacak. Elite Short Stories’in takvimi ise şöyle:

14 Haziran Pazartesi: Guzman + Caye + Rebe
15 HAZİRAN Salı: Nadia + Guzman
16 Haziran Çarşamba: Omar + Ander + Alexis
17 HAZİRAN Perşembe: Carla + Samuel

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.