Elite dizi oyuncuları – karakterleri | Kim Kimdir?

18.04.2020
Elite dizi oyuncuları – karakterleri | Kim Kimdir?

Elite dizi oyuncuları, kim kimdir? hangi karakteri kim oynuyor, hayatları, biyografileri, oynadıkları dizi ve filmler, Elite’de oynadıkları karakter ile ilgili aramalarınıza yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Elite dizisi

Netflix’in fenomen olan İspanyol gençlik dizisi Elite’de yer alan oyuncular Türkiye’de popüler olmaya devam ediyor. Dizinin yıldızları İtzan Escamilla, Danna Paola, Ester Exposito, Aron Piper, Miguel Bernardeau, Mina El Hammani, Gabriel Lopez, Maria Pedraza ve daha bir çok isim dizideki performansları ile parlamaya devam ediyor. Peki dizide hangi karakteri hangi isim canlandırıyor?

Elite dizi Oyuncuları ve karakterleri

İtzan Escamilla – Samuel
Danna Paola – Lu
Ester Exposito – Carla
Aron Piper – Ander
Miguel Bernardeau – Guzman
Mina El Hammani – Nadia
Gabriel Lopez – Valerio
Maria Pedraza – Marina
Miguel Herran – Christian
Jaime Lorente – Nano
Claudia Salas – Rebeca
Alvaro Rico – Polo
Omar Ayuso – Omar

Elite dizi oyuncuları biyografileri burada!

Netflix‘te yayınlanmaya başladığı 2018 yılından bu yan giderek popülaritesini arttıran dizinin yıldızları Türkiye’de de popüler olmaya başladı. Özellikle oyuncuların yaşları ve hayatları merak edilmeye devam ediyor. Dizide yer alan tüm isimlerin biyografilerini, hayatlarını, yaşları, özel hayatları ile ilgili merak ettiklerinizi, oynadıkları dizi ve filmleri, instagram hesaplarını ve daha bir çok şeyi Yorum Güncel’de bulabilirsiniz!

Elite oyuncular ve biyografileri

Elite dizi oyuncuları hakkında kimi merak ediyorsanız buradaki biyografi linklerimizi tıklayarak öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

canlı tv izle