Claudia Salas kimdir? Elite dizisinin Rebeca'sı - Yorum Güncel

Claudia Salas kimdir? Elite dizisinin Rebeca’sı

18.04.2020
Claudia Salas kimdir? Elite dizisinin Rebeca’sı

Claudia Salas Kimdir? Elite Rebeca kim, yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, Elite dizisi Rebeca karakteri, oynadığı dizi ve filmler, instagram hesabı gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Claudia Salas kimdir?

Claudia Salas, 23 Temmuz 1994 tarihinde doğdu. Madrid’de dramatik sanatlar okulu olan Arte 4’ten mezun oldu. 2017 yılında Seis Hermanas adlı şov ile ilk olarak ön plana çıktı. 1 yıl sonra Hermia rolü ile Yaz Geces, Rüyası oyununda yer aldı.

Claudia Salas ve sosyal medyadaki yeri

İspanya’da büyüyen genç oyuncu, ülkede sosyal medya sayesinde tanınmış bir isimdir. Oyunculuğunun yanı sıra modellik, Sosyal medyada içerik üreten bir feneomendir. Instagram fenomeni olan Salas’ın 1,3 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Madrid’de yaşayan genç oyuncu, sadxece sosyal medya için değil profesyonel fotoğraf çekimleri, kişisel yaşam tarzı, arkadaş ve ailesi yaşadıkları, katıldığı etkinliklerden paylaşımlar yaparak takipçileri ile farklı bir bağ kurmayı başarmıştır.

Salas, Elite dizisinde Rebeca karakterini canlandırıyor

Elite dizisi ve Rebeca karakteri

2018 yılında Netflix’te başlayan fenomen İspanyol dizisi Elite’in 2019 yılında çıkan 2.sezonunda diziye Rebeca karakteri ile dahil oldu. Güzel oyuncu, dizide aykırı ve asi karakteri ile dikkat çekti. Maria Pedraza’nın diziden ayrılmasının ardından Rebeca karakteri ile doldurulduğu yorumları yapılmıştı. Dizide İtzan Escamilla, Ester Exposito, Alvaro Rico, Miguel Bernardeau, Danna Paola, Aron Pier, Mina Al Hammani ve Omar Ayuso gibi isimlerle brilikte rol almaya devam etmektedir.

Yaşı

25 yaşında

Claudia Salas Boyu

1.65

Kilosu

55

Instagram hesabı

www.instagram.com/claudiasalas_

Dini

Hristiyan

Evli mi?

Hayır değil.

Sevgilisi

Bilinmiyor

YORUMLAR