Miguel Bernardeau Kimdir? Elite Dizisinin Guzman’ı

09.04.2020
Miguel Bernardeau Kimdir? Elite Dizisinin Guzman’ı

Elite dizisinin oyuncularından Guzman karakteri olarak tanıdığımız İspanyol oyuncu Miguel Bernardeau kimdir? kaç yaşında, ekşi, sevgilisi kim, yaşı, boyu, Elite Guzman gerçek adı, dizileri ve filmleri gibi aramalarınız için yorumguncel.com

Miguel Bernardeau Kimdir? | Biyografi

Miguel Bernardeau, 12 Aralık 1996 yılında Valencia İspanya’da tanınmış bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İspanyol televizyon yıldızıs Ana Duato ve yapımcı Michelangelo Angel Bernardeau’nun oğu olan Miguel, çocukluk yıllarını Madrid’te geçirdi. İlk eğitimini Santa Monica Kolejinde aldı. Ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles’ta Dramatik Sanatlar Akademisi’ne kabul edilince ailesi onun da oyuncu olmasına izin verdi.

Kariyer

Oyunculuk yolculuğuna ilk defa anavatanı olan İspanya’da başladı. Profesyonel olarak rol aldığı ilk yapım Cuentame como paso isimli İspanyol dizisi oldu. 2016 yılında bir filmde asker olarak kısa bir rol aldı. 2017 yılında Es por tu bien filmi onun rol aldığı ilk uzun soluklu yapım oldu. 2018 yılında Sabuesos dizisinin kadrosuna dahil olan oyuncu Isaac karakterine hayat verdi. Aynı yıl bir Netflix yapımı olan Elite dizisinde zengin bir ailenin çocuğu olan Guzman karakteri için oyuncu seçmelerine katıldı ve seçildi. Bu dizide Ester Expasito, Aron Piper, Itzan Escamilla, Miguel Herran, Maria Pedraza, Omar Ayuso ve Jaime Lorente gibi isimlerle rol almaktadır. 2019 yılında Garcia Querejeta tarafından yönetilen Ola de Crimenes (Suç Dalgası) filminde Juana Acosta, Maribel Verdu ve Paula Echevarria gibi tanınan İspanyol oyuncular ile birlikte rol aldı.

Telecinco Coronte isimli İspanyol dizisinin bir bölümüne konuk oyuncu olarak katıldı. Son rol aldığı yapım Elite dizisi 3.sezonu olurken yine aynı yıl İspanyol televizyonlarında yer alan Carote isimli dizi oldu.

Miguel Bernardeau Kaç Yaşında? | Yaşı

23

Boyu – Kilosu

1,73 – 79

Sevgilisi

Bir dönem Elite dizisinin yıldızı Ester Exposito ile aşk yaşayan Bernardeau şimdilerde şarkıcı Aitana Ocana ile ilişki yaşamaktadır.

İnstagram Hesabı

@miguelbernardeau

Dizileri

2016 – Cuentame como paso

2017– Inhibidos

2018 – Sabuesos

20182020 – Elite

Filmleri

2016 – It’s for Your Own Good

2018 – Ola de Crimenes (Suç Dalgası)

YORUMLAR

canlı tv izle