En iyi Tayland Dizileri Listesi (En iyi 10 dizi) - Yorum Güncel

En iyi Tayland Dizileri Listesi (En iyi 10 dizi)

En iyi Tayland Dizileri, yeni Tayland dizileri, Tayland Dizileri 2021, Tayland yapımı en yeni diziler, yeni Tayland dizileri, Tayland dizileri listesi, 2021 en iyi drama, 2021 best thailand drama, 2021 en iyi Tayland dizileri, 2021 thai drama, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

31.03.2021
En iyi Tayland Dizileri Listesi (En iyi 10 dizi)

En iyi Tayland Dizileri, yeni Tayland dizileri, Tayland Dizileri 2021, Tayland yapımı en yeni diziler, yeni Tayland dizileri, Tayland dizileri listesi, 2021 en iyi drama, 2021 best thailand drama, 2021 en iyi Tayland dizileri, 2021 thai drama, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

En iyi Tayland Dizileri listesi

Tayland yapımı bir çok yeni dizi yayınlandı. Halen yayınlanmakta olan ve bu yıl yayınlanması merakla beklenen bir çok yeni Tayland dizisi var. Biz de yorum güncel olarak sitemizde de yer verdiğimiz en iyi Tayland dizilerini sizler için listeledik. Türkiye’de oldukça ilgi ile beklenen ve merak edilen Tayland dizilerini listemizden bulabilirsiniz. Yeni çıkan ve çıkacak olan Tayland yapımı dizileri yorum güncel’den güncel olarak takip edebilirsiniz.

1 – Mia Jum Pen

Tawan, yengesi Yuanjai ve hizmetçi olarak kızı Yadfa ile birlikte yaşıyor. Yhod, amcası bir keresinde arkadaşı Trong ile çocukları arasında bir evlilik ayarlayacağına dair söz verdi. Yadfa, Trong’un oğlu Tomorn’un da Bunlaeng ile ilişkisi olan köylü ve fakir bir adam olduğunu düşünerek bunu reddediyor. Para kazanmazlar, sadece Yuanjai’nin parasını harca. Bir gün Tomorn, Yuanjai’nin borcunu ödemesi için elini verir , bu yüzden Tawan’ın onunla Yadfa olarak evlenmesine izin verir. : Tomorn evinde, hep Sawai, annesi Gingkaew, kız kardeşi ve Sopit ona (thaidramatic_update Kaynak) çarpıldı arkadaşının dadı tarafından zorbalık oluyor.

2- Lovely Writer

Mesleği gereği bir yazar olan Gene, bir gün yayıncısı tarafından Boys Love adlı yeni bir tür üzerinde elini denemesi için bir talep alır. Bu yeni meydan okumayı kabul eden Gene, iyi karşılanan ve inanılmaz derecede başarılı olan bir Y romanı yazar ve yayınlar. Öyle başarılı ki bir BL dizisine bile dönüşüyor. Bu, popüler bir yazar olan Gene’nin, başrol için seçmelere gelen 20 yaşındaki Nubsib tarafından nasıl aldatıldığının hikayesidir – gerçekte bir kurt iken kibar ve iyi huylu gibi davranarak.

3- Fai Sin Chua

Orawee ve Tharn mükemmel bir çift ama çocukları yok, bu yüzden bir erkek ve bir kız – Aekaong ve Atcharee – evlat edinmeye karar verdiler. Çift, Tharn’ın onu Vichuda ile aldatmasının ardından ayrıldı. Kardeşler, ebeveynlerine olanlar nedeniyle evlat edinildikten kısa bir süre sonra ayrılırlar. Orawee başarılı bir iş kadını olur ama kızına kötü davranır ve erkeklere karşı manipülatiftir. Evlat edinilen kardeşler halabirbirleriyle teması vardı ve Orawee, kızının oğlu da dahil olmak üzere eski kocası ve ailesiyle ilişkilendirilmesine izin vermiyor. Daha sonra Atcharee’yi kontrol edebileceği biriyle, iyi görünümlü ve playboy olan Ben ile evlenecek şekilde ayarlar. Ben, Atcharee’yi sevmez ancak ailesinin maddi sorunları nedeniyle görücü usulü evliliğe girer. O, kayınvalidesinin gizli sevgilisi olur ama sonunda Orawee’nin kızına nasıl davrandığını öğrenir. Fah’a acıyor ve onunla ilgilenmeye başlıyor. Bu acıma ve özen aşka dönüşecek mi

4- Rahut Rissaya

Milyarder bir ailenin varisi, öldürülen ailesi dahil her şeyini kaybettiğinde tüm mal varlığını teyzesi ve kızına kaybeder. İntikamı, teyzesinin kızının nişanlısı olan bir işadamının oyununda satranç taşına dönüşmesiyle başlar. Onu zorlamak / baskı yapmak için babasının kötü davranışını gösteren gizli bir belge kullanır. Ancak yakınlıkları aşka dönüşür. Aşkındaki değeri görmeye ve nasıl affedileceğini öğrenmeye başlamadan önce, her şey için neredeyse çok geç olacaktır.

5 – Prom Pissawat

Bu, dünyanın farklı yerlerinden iki beklenmedik insanı bir araya getiren Tanrı’nın hikayesidir. Hayatı boyunca Kore’de büyüyen, ancak Tayland’a kaçmayı seçen yarı Koreli yarı Taylandlı bir adam olan Plapol, yeni üvey annesini babasının servetinden sonra bir başka altın avcısı olarak görüyor. Bunu hemen hemen tüm kadınları düşünüyor çünkü annesi, babasını boşandıktan sonra hayatından kayboldu. Üvey annesine duyduğu nefretle Plapol, annesini bulmak için Tayland’a gitmeye karar verir. Tayland’da iken Plapol bir bara gider ve oradaki erkekler arasında popüler olan seksi şarkıcı Pantawan adında genç bir kadınla tanışır. Onu hayatında karşılaştığı diğer kadınlardan farklı görmeye başlayacaktır.

6 – So Wayree

Büyükanne ve büyükbabalarının neslinden beri bir zamanlar aile dostu olan iki otel patronu, şimdi yeminli düşmanlar ve sektörün en iyisi olmak için birbirleriyle rekabet ediyorlar. Parin, nefretin bir parçası olacağını asla düşünmedi. Babası Sirimantra’nın damadı olmasına rağmen annesi sadece Amerika’da terk edilmiş bir metresiydi. Büyürken, bir babaya sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu asla bilmiyordu. Paramitaünlü Emporium emlak kralı’nın tek varisi. Çalışmalarını ilerletmek için yurtdışına gitmeden önce başına korkunç bir şey oldu. Dört yıl sonra, bir dizi ikizle geri döndü ama herkese, teyzesi tarafından evlat edinilen kuzeni olduklarını söyledi. Daha sonra yıllar sonra sefaletine neden olan adamla tanışır ve babasının rakibinin oğlu olduğunu öğrendikten sonra babasına savaş oyununa gönüllü olarak yardım etmeye karar verir. Parin ve Paramita, yeminli düşmanlar olarak sıranın karşı tarafında duruyorlar.

7 – Ku Kaen San Rak

Songkran bir emlak kralı ve Pe adında bir oğlu olan tam bir kadın avcısıdır. Ama yine de her zaman böyle biri değildi. Pe’nin annesi gençken başka bir adamla birlikte olmak için onu terk etti. Kran’ın kalbi kırıldı ve kadınlara oyuncak gibi davranmaya başladı ve bir modelleme ajansı işleten en yakın arkadaşı Sia Ou ile birlikte “Yenilmez Casanova” lakabını kazandı.

Ingdao ve ailesinin büyük bir portakal çiftliği vardır. O kimseden hiçbir şey almayacak biridir. Kocaman köstebeği ve dağınık görünümü sayesinde genellikle çirkin olarak görülüyor. Yine de Nu adında bir erkek arkadaşı vardır. O da aynı kasabadan atılgan ve yumuşak huylu bir öğretmendir.

8 – Massaya

Massaya’nın babası çok küçük yaşta yetim ve öksüz kalarak Rattanamahasarn ailesinin katılır. Yıllar sonra “düşük sınıf” Malay kadın olduğuna inanılan annesi ile, evlenmek istediği için Rattanamahasarn ailesinin atılır. Massaya küçük yaşta hem Anne ve babasını kaybeder.. Massaya özgür ruhlu, çocuksu ve küçük bir kaba kadın olarak Dedesi tarafından büyütülür. Rattanamahasarn ailesinin (Massaya’nın büyükannesi) hanımı, geçmişten dolayı üzgün ve suçlu hisseder, torunu Lak’a Massaya’yı geri getirmesini emreder.

9 – Manner of Death

Dr. Bunnakit, bir il hastanesinde görev yapan bir tıp doktorudur. Bir gün kendini astı gibi görünen bir kadının vücuduna otopsi yaptıktan sonra Dr. Bunnakit, bulguları cinayete işaret ettiği için intiharı reddeder. Sonucu aniden onu çok güçlü birinin hedefi haline getirir. Adı bilinmeyen bir adam evine zorla girip onu intihar olarak değiştirmesi için tehdit ettiğinde, Dr.bu tehdit cidden. Ancak bir savcı olan arkadaşlarından biri aniden ortadan kaybolunca her şey değişir. Dr. Bunnakit, gerçeği öğrenmek için sessizce kendi soruşturmasını yürütür. Tüm ipuçları, herhangi bir ilgisi olduğunu reddeden Tan adında bir şüpheliye götürür. Tan, Dr. Bunnakit’i gerçek katili bulmak için bir araya gelmeye ikna eder.

10 – A Tale of Thousand Stars

Gönüllü bir öğretmen trajik bir kazada hayatını kaybetti ve kalbinin Tian’a nakledildi. Bir dizi günlük girişiyle Tian, ​​hayatını öğrenir; sırları ve ilgi alanları. Orman Şefi Phupha’ya onunla bin yıldız sayma sözü de dahil. Tian daha sonra ayak izlerini takip etmeye ve rüyasını tamamlamaya karar verir. Yeni bir gönüllü öğretmen olan Tian ile Phupha ile arkadaş olmaya çalışır. Yine de, Phupha soğuk bir dış görünüş veriyor . Yavaş yavaş ikisi yakınlaşır, ancak Tian’ın kalbi orman memurunun etrafında hızla atar. Ona aşık olmaya başladığında, tıpkı önceki sahibinin yaptığı gibi. Ancak bölge tehlikeli olduğundan bin yıldızlık sözlerini tutabilirler mi?

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.