Entourage Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri - Yorum Güncel

Entourage Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

Entourage dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç sezon, kaç bölüm, HBO Dizileri gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

09.03.2021
Entourage Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

Entourage dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç sezon, kaç bölüm, HBO Dizileri gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

18 Temmuz 2004‘te Amerikan özel televizyon ağı olan HBO tarafından yayınlanmaya başlayan ve 11 Eylül 2011’de yayın hayatını tamamlayan dizidir. Bölümleri 21 ila 35 dakika arasında değişen yapım, toplam 8 sezon ve 96 bölümden oluşuyor. Komedi türündeki dizi yayınlandığı dönemde ön plana çıkmayı başarırken bir çok da ödül elde etti. Doug Ellin tarafından yaratılan dizinin oyuncu kadrosunda Adrian Grenier, Kevin Connolly, Kevin Dillon, Jerry Ferrara gibi isimler yer alıyor. Dizi 2011’de final yaptıktan 4 yıl sonra bu kez 2015 yılında sinema filmi olarak da çekildi. Dizi IMDb‘de 158 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,4‘lük puana sahip olmayı başardı. Yapım günümüzde Türkiye’de Blu tv tarafından yayınlanmaktadır.

Entourage konusu

Dizinin konusu, Oyuncu Vincent Chase’in kariyer basamaklarını tırmanması için en yakın arkadaşları Eric Murphy, Turtle, ağbisi Johhny’nin Melekler Şehri Los Angeles’a gelmesiyle başlıyor. Tabi onlara birde deli dolu menajer Ari Gold eşlik ediyor. Hollywood’un zevkli yaşantısını, aşırılıklarını ve zenginliğini benzer bir üslupla anlatıyor. Vince Chase (Adrian Grenier), genç, seksi ve kariyer basamaklarını hızlı tırmanan bir stardır. Yakın arkadaşları Eric ve Turtle ve üvey kardeşi Johnny, Vince’i Hollywood’un dikenli yollarında yalnız bırakmamaya kararlıdır. Bu eğlenceli dörtlü çıkar ilişkileri, paparaziler, para ve şöhretle bezeli iniş ve çıkışlara beraber göğüs gererler…

Aktör Mark Walhberg’ün yapımcılığında çekilen dizi Hollywood’un ünlü simalarının hayatlarından da ilham alıyor.

Ödülleri

Dizi 6 kez Emmy, 1 kez de Altın küre ödüllerinin sahibi olmayı başardı.

Entourage oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Adrian Grenier, Kevin Connolly, Kevin Dillon, Jerry Ferrara gibi isimler yer alıyor.

Vincent “Vince/Vinny” Chase – Adrian Grenier
Eric “E” Murphy – Kevin Connolly
Johnny “Drama” Chase – Kevin Dillon
Turtle – Jerry Ferrara
Ari Gold – Jeremy Piven
Shauna Roberts – Debi Mazar
Lloyd – Rex Lee
Billy Walsh – Rhys Coiro

Dizi yorumları

diziyi ari gold ve johnny drama götürüyo desek yeridir. kevin dillon cool görünmeye çalışan ezik abiyi öyle güzel canlandırıyo ki, ben olsam direk emmyi ona verirdim.

  • venus / Ekşi Sözlük

izlerken aldığım keyfi kelimelerle ifade edemeyeceğim dizi.keşke hiç bitmese.s05e03 bu sezonun en bomba bölümü idi ayrıca.ne lost,ne heroes ne başka bir dizi gözümde entourage kadar olamadı.

  • aviator / Ekşi Sözlük

uzun metrajlı bir film gibi düşünmek en iyisi bu diziyi. rahat bir tatil anında ya da hafta sonu arka arkaya nefis gidiyor, konumuz para, insanlar geniş, küfür bol, kankalık vaziyetleri, ari goldvar, hırsını herşeyden, özellikle telefondan çıkaran. rahatlatıyor insanı. gençler harikalar diyarında takılıyorlar. zenginin malının bizleri yorduğu bir sürek dizisi. güldürüyor bu önemli.

-redsnapper / Ekşi Sözlük

kanaatimce gerçek başroldeki karakterin ari gold oldugu dizidir. onu da drama izler. digerleri hikayedir bu ikisinin yanında.
diziyi yeni izlemeye başladığım zamanlarda çokça ismini duyduğum ari gold için “ee ne var bunda” derken ari gold 2. sezondan itibaren, ikinci favorim drama da 3. sezondan itibaren mükemmeliğe ulaşmıştır benim gözümde. ayrı ayrı film bile çekilir bunlara, ama yapmasınlar tabi. bu dizi hep devam etsin.

  • iyilik yap pitbull / Ekşi Sözlük

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.