Find Me in Your Memory Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Find Me in Your Memory dizi, (Memoir of the Man) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle (그 남자의 기억법) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Find Me in Your Memory Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Find Me in Your Memory dizi, (Memoir of the Man) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle (그 남자의 기억법) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

18 Mart 2020′de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizilerinden biridir. Toplam 32 bölümden oluşan yapım, 13 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Bölümleri 35 dakikalık süreden oluşan dizi, MBC tarafından yayınlandı Korece olan yapımın yönetmenliğini Oh Hyun Jong üstlenirken, senaryosunu Kim Yoon-Joo kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Dong-Wook, Mun Ka-Young, Kim Seul-Gi, Jang Young-Nam, Cha Kwang-Soo, Gil Hae-Yeon ve Lee Joo-Bin gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 8,0‘lık puan alırken Mydramalist‘te 8,2′lik puana sahip oldu. Romantik drama türündeki dizinin diğer adları ise; That Man’s Mnemonics , The Man’s Memory , The Man’s Memory Method , Memoir of the Man , Geu Namjaui Kieokbeop , Memoirs of a Man , His Memorization Method , The Way He Remembers

Find Me in Your Memory konusu

Dizinin konusu, Hipertimezi nedeni ile anormal bir şekilde yaşadığı her anı canlı bir şekilde hatırlayan bir adam (Kim Dong-Wook) ile psikolojik savunma mekanizması nedeni ile hayatındaki en önemli anları unutan bir kadının (Mun Ka-Young) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır. Bir haber spikeri olan Lee Jung-Hoon, Kore’nin 1 numaralı haber istasyonundaki ‘News Live’ adlı bir haber bültenin spikerliğini yapmaktadır. Popüler bir oyuncu olan Yeo Ha-Jin karakterini canlandırmaktadır. 6 yıldır bir oyunculuk kariyeri olmasına karşın oyunculuk yeteneği sürekli tartışılmaktadır.

Find Me in Your Memory oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Dong-Wook, Mun Ka-Young, Kim Seul-Gi, Jang Young-Nam, Cha Kwang-Soo, Gil Hae-Yeon ve Lee Joo-Bin gibi isimler yer alıyor.

Kim Dong-Wook – Lee Jung-Hoon
Mun Ka-Young – Yeo Ha-Jin
Kim Seul-Gi – Yeo Ha-Kyung
Jang Young-Nam – Choi Hee-Sang
Cha Kwang-Soo – Lee Dong-Young
Gil Hae-Yeon – Seo Mi-Hyun
Lee Joo-Bin – Jung Seo-Yeon
Yoon Jong-Hoon – Yoo Tae-Eun
Kim Chang-Wan – Yoo Sung-Hyeok
Jang Yi-Jung – Yoo Ji-Won
Yoo Ji-Soo – Jin So-Young
Lee Soo-Mi – Park Kyung-Ae
Shin Joo-Hyup – Moon Cheol
Lee Jin-Hyuk – Jo Il-Kwon
Lee Seung-Joon – Kim Cheol-Woong
Ji Il-Joo – Ji Hyun-Keun

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.