Royal Secret Agent Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Royal Secret Agent dizi, (Secret Royal Inspector) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, Mydramalist puanı, fragmanı, Kore Dizileri 2020, izle gibi (암행어사) aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Royal Secret Agent Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Royal Secret Agent dizi, (Secret Royal Inspector) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, Mydramalist puanı, fragmanı, Kore Dizileri 2020, izle gibi (암행어사) aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

21 Aralık 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizilerinden biridir. Toplam 20 bölümden oluşacak olan dizi, 23 Şubat 2021‘de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Dram, Romantik, komedi ve tarih türünde yer alan dizi, KBS2 tarafından yayınlanıyor. Yönetmenliğini Kim Jung-Min‘in üstlendiği dizinin senaryosunu ise Park Sung-Hoon ve Kang Min-Sun kaleme aldı. Korece olan dizi Pazartesi ve Salı günleri yayınlanacak. Dizi ayrıca Secret Royal Inspector adı ile de biliniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise L, Nara, Lee Yi-Kyung, Lee Tae-Hwan, Jo Soo-Min, Ahn Nae-Sang ve Choi Jong-Won gibi isimler bulunuyor. Yapım Mydramalist’te 8,0’lık puana sahip oldu.

Royal Secret Agent konusu

Dizinin konusu, Joseon Hanedanlığı döneminde, kral tarafından özel olarak görevlendirilen gizli bir kraliyet müfettişinin (L) etrafında dönmektedir. Görevi, halkın sorunlarını dinlemek, yasadışı eylemlere ve yolsuzluğa karışmış devlet yetkililerini belirlemektir. Gizli bir kraliyet müfettişi olan Sung Yi-Kyum, Eyalet sınavında birinci olur ve Hongmungwan’da idari ve araştırma bölümünde çalışmaya başlar. Amaçsız ve hırssız bir hayat sürmektedir. Bir gün, kumar oynarken yakalanır. Ceza olarak, gizli bir kraliyet müfettişi olarak görevlendirilir. bir müfettiş olan Hong Da-In, Sung Yi-Kyum’un (L) ile birlikte çalışmaya başlar. Sung Yi-Kyum’un (L) üvey kardeşi olan Sung Yi-Bum, Bir asil olan babaları aynı ancak anneleri farklıdır. Sung Yi-Bum’un annesinin sosyal statüsü düşük olduğu için babası onu gerçek oğlu olarak kabul etmemektedir. Bu yüzden, bazı imkânlardan yararlanamaz. Abisi olan Sung Yi-Kyum ile bir çatışma içerisindedir.

Royal Secret Agent oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda L, Nara, Lee Yi-Kyung, Lee Tae-Hwan, Jo Soo-Min, Ahn Nae-Sang ve Choi Jong-Won gibi isimler yer alıyor.

L – Sung Yi-Kyum
Nara – Hong Da-In
Lee Yi-Kyung – Park Chun-Sam
Lee Tae-Hwan – Sung Yi-Bum
Jo Soo-Min – Kang Soon-Ae
Ahn Nae-Sang – Jang Tae-Seung
Choi Jong-Won – Kang In-Chung
Son Byung-Ho – Kim Byeong-Geun
Chae Dong-Hyun – Kim Man-Hee
Park Joo-Hyung – Seo Yong
Shin Ji-Hoon – Choi Do-Gwan
Han Jae-Suk – Kang Jong-Gil
Kim Ju-Young – Sa-Wol
An Se-Ha – Saraybeyi Kim

Dizi fragmanı

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.