Ginny And Georgia 2.sezon ne zaman olacak mı?

Ginny And Georgia 2.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, ikinci sezon, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ginny And Georgia 2.sezon ne zaman olacak mı?

Ginny And Georgia 2.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, ikinci sezon, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ginny And Georgia 2.sezon hakkında

24 Şubat 2021’de Netflix’te yayınlanması planlanan, Sarah Lampert tarafından yaratılan bir Amerikan drama yayın yapan televizyon dizisidir. Sarah Lambert’in yaratıcısı olduğu komedi ve drama türündeki dizi toplamda 10 bölümden oluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Brianne Howey, Antonia Gentry, Diesel La Torraca, Jennifer Robertson ve Felix Mallard gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de ilk 4 günde 7,4‘lük puana sahip olmayı başardı. Yapım Türkiye’de top 10’a girmeyi de başardı.

Ginny And Georgia konusu

Dizinin konusu, Özgür ruhlu Georgia, çocukları Ginny ve Austin ile birlikte sıfırdan başlamak için kuzeye taşınır ancak yeni başlangıçlara giden yolun engebeli olabileceğini görür. Georgia Miller, kızı Ginny ve oğlu Austin ile yeni taşındığı tuhaf New England kasabası Wellsbury’de kısa sürede büyük etki yaratır. Ginny yeni arkadaşlarına uyum sağlamada zorlanırken Marcus ile geçirdiği gecenin sonuçlarıyla yüzleşir. Georgia, Paul ve Ellen’ın sorunlarını çözmesine yardım eder. İkinci sınıfların pijama partisi sırasında Max arkadaşına kalbini açar, Georgia eski kötü alışkanlıklarına geri döner ve Ginny hem Hunter hem de Marcus ile yakınlaşır. Hunter’ın ondan uzak durması Ginny’nin kendine güvenini sarsar. Max yeni aşkını saplantı hâline getirir. Georgia bir bağış etkinliği için fikrini Paul’a kabul ettirir. Ginny gittikçe daha popüler olurken, kendi kimliği hakkındaki soruları da artmaya başlar. Paul, Georgia ile çıktıkları gecenin ardından yeni bir rakibi olduğunu öğrenir.

Ginny And Georgia oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin başrolünde daha önce Batwoman dizisinde Reagan karakterini canlandıran Brianne Howey yer alıyor. Howey dizide Georgia karakterine hayat verecek. Dizinin başrolünde ona Ginny karakteri ile Antonia Gentry eşlik ediyor.

Ginny And Georgia 2.sezon olacak mı?

Dizinin 10 bölümlük ilk sezonu 24 Şubat 2021’de yayınlanmaya başladı. Dizinin yayınlanması ile birlikte ilk izlenimler genel olarak olumlu. IMDb’de de ilk 3 günde 7,4’lük puana sahip oldu. Dizinin yayıncısı Netflix’in izlenme oranlarına göre karar vereceğini biliyoruz. Bizce dizi bu performansı ile 2.sezon onayını alacaktır. Yeni bir gelişme olduğunda sayfamızı yenileyeceğiz. Bizi dilerseniz Instagram’dan @yorumguncelcom adlı hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 2 Average: 3]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.