Hafsanur Sancaktutan kimdir? Ya Çok Seversen dizisi Leyla kim?

Hafsanur Sancaktutan kimdir, hayatı, kariyeri, biyografisi, nereli, yaşı, boyu, kilosu, ınstagram hesabı, sevgilisi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

19.06.2023
Hafsanur Sancaktutan kimdir? Ya Çok Seversen dizisi Leyla kim?

Hafsanur Sancaktutan kimdir, hayatı, kariyeri, biyografisi, aslen nereli, ailesi, ne mezunu, rize, babası nereli, yaşı, boyu, kilosu, Ya Çok Seversen dizisi Leyla kim?, gerçek adı, annesi kim, instagram hesabı, sevgilisi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

20 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da doğdu. Küçük yaşlardan başlayarak oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenen genç oyuncu, erken kariyerinde ödüller de kazandı. Genç oyuncunun resmi instagram hesabında 296 bin takipçisi bulunuyor. FOX tv’nin 1 Ocak 2021’de yayınlanmaya başlayan Son Yaz dizisinde oynadığı Yağmur karakterine hayat veriyor.

Kariyeri

Genç oyuncu 2018 yılında ilk olarak Servet adlı dizide rol aldı. Ardından yine aynı yıl Gülperi adlı dizide Fidan karakterine hayat verdi. 18 yaşında iken oynadığı bu iki dizinin ardından 2019 yılunda Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem rolünü canlandırdı Bir Annenin günahı dizisinde de yer alan genç oyuncu son olarak FOX tv’de yayınlanmaya başlayacak olan Son Yaz dizisinde Yağmur karakterine hayat veriyor. Dizide Sancaktutan, Ali Atay, Funda Eryiğit, Sinan Tuzcu, Alperen Duymaz ve Emre Karayel gibi isimlerle birlikte rol alacak.

Hafsanur Sancaktutan Yaşı

20

Boyu

1.63

Kilosu

53

Instagram hesabı

@hafsanur.sancaktutan

Hafsanur Sancaktutan Nereli

İstanbul

Oynadığı dizi ve filmler

Ya Çok Seversen – Leyla – 2023

Dünyayla Benim Aramda – 2022

Son Yaz – Yağmur 2021 – Dizi

Bir Annenin Günahı – 2020 – Dizi

Aşk Ağlatır – Ada Meryem – 2019 – Dizi

Gülperi Fidan – 2018 – Dizi

Servet – 2018 – Dizi

YORUMLAR

  1. Belma dedi ki:

    bu dizi biterse Son iki bölümdür yağmur karakterinde ki oyuncunun yüzünden biter. Mıy mıy baygın konuşmaları gereksiz her yerde peşinden gidmesi çok sıkıcı.

canlı tv izle