Harrow Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Harrow dizi, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, ABC Dizileri, 4.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Harrow Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Harrow dizi, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, ABC Dizileri, 4.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

9 Mart 2018‘de Amerikan televizyonlarından biri olan ABC‘de yayınlanan suç, dram ve gizem türünde yer alan dizidir. Toplam 3.sezon 30 bölümden oluşan dizi, Stephen M. Irwin, Leigh McGrath tarafından tasarlandı. Dizinin senaryosunu da Stephen M. Irwin ve Leigh McGrath kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Ioan Gruffudd, Mirrah Foulkes, Remy Hii, Anna Lise Phillips, Darren Gilshenan ve Damien Garvey gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 5 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,6‘lık puana sahip oldu. Dizi en çok da başrolünde yer alan İoan Gruffudd‘un yer alması ile dikkatleri üzerine çekti.

Harrow konusu

Dizinin konusu, Suç draması türündeki dizi, zor ve karmaşık cinayet davalarını çözebilen ama geçmişinde gizli kalması gereken korkunç bir sır olan patalojist Dr. Daniel Harrow karakteri üzerine kurulu. Ioan Gruffudd tıpkı Forever’da olduğu şeklinde bir adli patalog olarak karşımıza çıkacak dizide: Dr. Daniel Harrow. Akıllı, alışılmışın haricinde bir adli patalog ve kim bilir bir katil? Otoriteyi tamamen hiçe sayan adli tıp patoloğu Dr. Daniel Harrow’un hikayesini anlatıyor. Ölülere karşı şaşmaz bir empatisi var ve bu da en tuhaf vakaları bile çözmesine yardımcı oluyor. Her kuralı esnetmeye istekli, kurbanlara bir ses vermeye ve başlarına gelenlerin ardındaki gerçeği açıklamaya kararlı. Bu arada geçmişinden gelen korkunç bir sır onu, ailesini ve kariyerini tehdit eder.

Harrow oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ioan Gruffudd, Mirrah Foulkes, Remy Hii, Anna Lise Phillips, Darren Gilshenan ve Damien Garvey gibi isimler yer alıyor.

Ioan Gruffudd – Dr. Daniel Harrow,
Mirrah Foulkes – Sergeant Soroya Dass,
Remy Hii – Simon Van Reyk,
Anna Lise Phillips – Stephanie Tolson,
Darren Gilshenan – Lyle Fairley,
Damien Garvey – Bryan Nichols,
Ella Newton – Fern Harrow,
Hunter Page-Lochard – Callan Prowd,
Robyn Malcolm – Maxine Pavich,
Tony Barry – Jack Twine,
Jolene Anderson – Dr. Grace Molyneux

Dizi yorumları

şu adamın ( (bkz: ioan gruffudd) )dizileri sağlam da olsa yayından kaldırıldığından hevesim kursağımda kalacak diye korktuğum dizi…

  • justin mcleod / Ekşi Sözlük

sezon finali booooom! diye bir etki bırakan dizi.

izlenesi bir suç – aksiyon – polisiye dizisi.

baş rol de yine aşırı komik ve karizmatik biri tabii, hal böyle olunca sevdiriyor dizi kendisini. muhteşem olmasa da tavsiye edilir.

  • ledeboucle / Ekşi Sözlük

yine (bkz: ıoan gruffudd) yine adli tıp, yine kadın dedektif.. insan madem bu kadar benzerini çekecektiniz neden forever efsanesini devam ettirmediniz de yeni maceralara atıldınız diye düşünmeden edemiyor..

  • arguss

Harrow 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezonu 7 Şubat 2021’de yayınlanan bölümü ile seyircisi ile buluştu. Dizinin 3.sezonu 10 bölümden oluşacak. Dizinin diğer bölümleri yayın tarihleri ise şu şekilde:

2.bölüm: 14 Şubat 2021
3.bölüm: 21 Şubat 2021
4.bölüm: 28 Şubat 2021
5.bölüm: 7 Mart 2021
6.bölüm: 14 Şubat 2021
7.bölüm: 21 Şubat 2021
8.bölüm: 28 Şubat 2021
8.bölüm: 4 Nisan 2021
10.bölüm: 11 Nisan 2021

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.