Hawkeye ne zaman çıkacak? Disney+

Hawkeye ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, ne zaman yayınlanacak, izle, 1.bölüm, konusu, release date, Marvel, oyuncuları, karakterleri, ekşi, 2021, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

17.09.2021
Hawkeye ne zaman çıkacak? Disney+

Hawkeye ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, ne zaman yayınlanacak, izle, 1.bölüm, konusu, release date, Marvel, oyuncuları, karakterleri, ekşi yorumları, incelemesi, 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Marvel tarafından Disney+ adlı dijital platform için hazırlanan 2021 yapımı dizilerden biridir. İlk sezonu toplamda 8 bölümden oluşacak dizi Stan Lee ve Don Heck‘in aynı adlı çizgi romanından uyarlandı. Dizinin başrollerinde Son olarak Küçük Kadınlar filminde izlediğimiz Florance Pugh ve yine son olarak Bumblebe adlı filmde dikkatleri üzerine çeken Heaile Steinfeld‘de dizi kadrosunda yer alıyor. Bu isimlerle birlikte dizinin oyuncu kadrosunda Jeremy Renner, Alaqua Cox, Brian d’Arcy James, Tony Dalton, Vera Farmiga ve Fra Fee gibi isimler yer alıyor.

Hawkeye Dizi Konusu

Dizinin konusu, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye’ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek’e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate’in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar.

Hawkeye Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney+ Dizileri

Hawkeye Dizi Oyuncuları (Cast)

Son olarak Küçük Kadınlar filminde izlediğimiz Florance Pugh ve yine son olarak Bumblebe adlı filmde dikkatleri üzerine çeken Heaile Steinfeld‘de dizi kadrosunda yer alıyor. Bu isimlerle birlikte dizinin oyuncu kadrosunda Jeremy Renner, Alaqua Cox, Brian d’Arcy James, Tony Dalton, Vera Farmiga ve Fra Fee gibi isimler yer alıyor.

Karakterleri

Jeremy Renner – Clint Barton
Hailee Steinfeld – Kate Bishop
Florence Pugh – Yelena Belova
Vera Farmiga – Eleanor Bishop
Zahn McClarnon – William Lopez
Brian d’Arcy James
Tony Dalton – Jack Duquesne
Piotr Adamczyk – Tomas
Alaqua Cox – Maya Lopez
Fra Fee – Kazi
Ava Russo – Lila Barton

Hawkeye Ne Zaman Çıkacak?

Marvel evreninden sevdiğimiz karakterlerin dizileri ile bizi yeniden evrenine bağlayan Disney, Hawkeye dizisi ile karakterin dünyasını tanımaya davet ediyor. Dizinin merakla beklenen ilk sezonu 24 Kasım 2021 tarihinde Disney + ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Fragmanı

Loki Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney+ Dizileri

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.