High Seas Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

High Seas Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

High Seas dizi, (Alta Mar) konusu, oyuncuları, karakterleri, 3.sezon ne zaman, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

01.08.2020
High Seas Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

High Seas dizi, (Alta Mar) konusu, oyuncuları, karakterleri, 3.sezon ne zaman, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, ilk olarak 24 Mayıs 2019’da yayınlanmaya başladı. İspanyol yapımı olan dizinin yayıncısı ise Netflix. Dram, Suç, Gizem ve Periyodik drama kategorisinde yer alan dizinin 2 sezon ve 16 bölümü yayınlandı. Her bölümü 37 ila 49 dakika arasında değişen yapım, Mayıs 2019’da yayınlanan ilk sezonunun ardından aynı yıl Kasım’da 2.sezonu ile seyircisi ile buluştu. Dizinin 3.sezonu ise 7 Ağustos Cuma günü Netflix Türkiye’de yayınlanacak. Dizinin yaratıcıları “Las Chicas del Cable” ve “Gran Hotel”i de tasarlayan Ramón Campos ve Gema R. Neira. Dizinin yönetmenliğini ise Lino Escalera, Manuel Gómez Pereira, Manuel Gómez Pereira gibi isimler üstleniyor. Dizinin kadrosunda ise Ivana Baquero, Alejandra Onieva, Jon Kortajarena, Eloy Azorín, Chiqui Fernández, Tamar Novas, Daniel Lundh, Natalia Rodríguez, Laura Prats, Ignacio Montes, Begoña Vargas ve Manuela Vellés gibi isimler yer alıyor. Yapım İMDb‘de 6,8’lik puana sahip oldu. Dizinin orjinal adı ise Alta Mar (İspanyolca)

High Seas konusu

İspanyol yapımı olan dizinin konusu, 1940’larda İspanya’dan Brezilya’ya seyahat eden lüks bir gemide bir dizi gizemli ölüm gerçekleştikten sonra, iki kız kardeş rahatsız edici bazı aile sırlarını keşfeder. İki kız kardeş İspanya’dan Brezilya’ya seyahat eden bir gemiye kaçak bir yolcu getirir. Ancak denize açıldıklarında durum gizemli şekilde ölümcül bir hâl alır. Eva, Fernando’yu yalan söylemekle suçlar. Bir yolcu aniden cinayeti itiraf ettiğinde Eva ve İkinci Kaptan Nicolás, bir şeyin örtbas edildiğinden şüphelenir. Yolculardan biri ölümcül bir tehlike atlatınca kaptan cüretkâr bir karar alır. Carolina, amcasına fotoğraftaki kadının kim olduğunu sorar. Dimas, acı bir kayıp yaşar. Carolina, ailesi hakkında şoke edici iddialar duyar. Nicolás geminin bir fırtınaya doğru yaklaştığından endişe eder. Kaptanın kararı, Aníbal’i harekete geçmeye iter. Dr. Rojas ve Eva, şiddetli bir fırtınanın ortasında Nicolás’ı kurtarmaya çalışır. Sebastián, Verónica’yı geri kazanmak için Dimas’tan yardım ister.

Luisa bir keşif yapar. İki kardeş, bulduklarıyla amcalarının karşısına çıkarlar. Clara ve Natalia, bir örtbas üzerinde birlikte çalışır. Eva, Nicolás’a bulduğu fotoğraftan bahseder. Dr. Rojas kendini kurtarmak için Eva’yı zor durumda bırakan sert önlemler alır. Pierre, merdivendeki ölümü soruşturur. Sebastián, Dimas’ın yakıt fikrinin ardına düşer. Villanueva kardeşler, Carolina’nın düğün gününde aileleri hakkındaki üzücü bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Varela, Natalia ve Clara’dan şüphelenmeye başlar.

High Seas oyuncuları ve karakterleri (cast)

Las Chicas del Cable ve Gran Hotel’in yaratıcılarından. Ivana Baquero, Jon Kortajarena, José Sacristán başrollerde.

Ivana Baquero – Eva Villanueva
Jon Kortajarena – Nicolás Vázquez
Alejandra Onieva – Carolina Villanueva
Eloy Azorín – Fernando Fábregas
José Sacristán – Pedro Villanueva
Chiqui Fernández – Francisca de García
Tamar Novas – Sebastián de la Cuesta
Daniel Lundh – Pierre
Natalia Rodríguez – Natalia Fábregas
Ignacio Montes – Dimas Gómez
Begoña Vargas – Verónica de García
Luis Bermejo – Carlos Villanueva
Pepe Ocio – Doctor Rojas
Antonio Durán ‘Morris’- Detective Varela
Eduardo Blanco – Capitán Santiago Aguirre
Bethan Rose Young – Eva

High Seas 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezonu 7 Ağustos 2020’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR