Rastgele Yazı

Honest Thief Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Honest Thief Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Honest Thief film, konusu, oyuncuları, karakterleri, ne zaman çıkacak, Liam Neeson yeni filmi, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Film hakkında

Film, 1 Eylül Salı günü vizyona girecek 2020 yapımı Amerikan filmlerinden biridir. Aksiyon, Suç, Dram türünde olan yapım, 1 saat 31 dakikalık bir süreye sahip. Başrolünde Liam Neeson’ın yer aldığı filmin kadrosunda Kate Walsh, Robert Patrick, Anthony Ramos, Jeffrey Donovan ve Jai Courtney gibi isimler yer alıyor. Dilm Amerika’da 9 Eylül’de vizyona girecek. Türkiye’de 1 Eylül’de girmesi bekleniyor. Filmin yönetmenliğini Mark Williams yaparken, senaryosunu Steve Allrich ve Mark Williams kaleme aldı.

Honest Thief konusu

Titiz hırsız Tom Carter (Liam Neeson) kimliğini gizli tutmayı başarırken küçük kasaba bankalarından 9 milyon dolar çalar. Ancak Annie’ye (Kate Walsh) aşık olduktan sonra, Tom, suç geçmişini temizleyerek yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. “Honest Thief”, aşık olduğu ve artık dürüst bir hayat yaşamak istediği için teslim olmaya çalışan bir banka soyguncusuna (Liam Neeson) odaklanıyor. Ganimetlerini sakladığı depolama tesisinde çalışan bir kadına (Kate Walsh) aşık olan soyguncu, teslim olmaya çalıştığı polislerin kendisinden daha yozlaşmış olduğunu fark eder. Soyguncunun adını temize çıkarmak için mücadele etmesi gerekecektir.

Honest Thief oyuncuları ve karakterleri (cast)

Başrolünde Liam Neeson’ın yer aldığı filmin kadrosunda Kate Walsh, Robert Patrick, Anthony Ramos, Jeffrey Donovan ve Jai Courtney gibi isimler yer alıyor.

Liam Neeson – Tom
Kate Walsh – Annie
Jai Courtney – Agent Nivens

Jeffrey Donovan – Agent Meyers
Anthony Ramos – Agent Hall
Robert Patrick – Agent Sam Baker
Jasmine Cephas Jones – Beth Hall
Birol Tarkan Yildiz – Boss Mike
Tazzie – Tazzie
Adam Teper – Hotel Valet
Jose Guns Alves – Bomb Squad Specialist
Osmani Rodriguez – Short Detective
Janelle Feigley – Artist
Devon Diep- Cute Nurse
Jamie Ghazarian – Copy Girl

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*