İki Anne, İki Kız Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

İki Anne, İki Kız Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

İki Anne, İki Kız dizi, Madre Solo hay Dos, konusu, oyuncuları, karakterleri, trailer, cast, yorum, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ne demek, dizisi konusu, dizisi, izle, 2.sezon, soundtrack, imdb, Türkçe, izle atyazılı, ne zaman gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

13.01.2021
İki Anne, İki Kız Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

İki Anne, İki Kız dizi, Madre Solo hay Dos, konusu, oyuncuları, karakterleri, Netflix, trailer, cast, yorum, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ne demek, dizisi konusu, dizisi, izle, 2.sezon, soundtrack, imdb, Türkçe, izle altyazılı, ne zaman gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Carolina Rivera tarafından yaratılan Netflix Mexico yapımı dizidir. Başrollerinde Vicky Araico, Andrew Leland Rogers, Martín Altomaro gibi isimlerin yer aldığı dizi ülkesinde Madre Solo hay Dos ismi ile yayınlanacak. Daughter from Another Mother ismi ile uluslararası olarak duyuruldu.

İki Anne, İki Kız Konusu

Bebeklerin doğumdan hemen sonra karıştığını fark eden iki kadın, yeni hayatlarına alışmak için plan yapar. Amaçları sıra dışı da olsa tek bir aile kurmaktır.

Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Netflix Mexico yapımı komedi ve drama dizisinin başrollerinde Vicky Araico, Andrew Leland Rogers, Martín Altomaro gibi isimler yer alıyor.

Karakterler

Vicky Araico – Lorena (2020)
Andrew Leland Rogers – Chava (2020-)
Martín Altomaro – Juan Carlos
Dalexa Dalexa – Ceci
Elena del Río – Cynthia
Liz Gallardo – Teresa
Oka Giner – Elena
Paulina Goto – Mariana
Samantha Orozco – Enfermera Rookie
Ludwika Paleta – Ana
Javier Ponce – Pablo
Roy Verdiguel – Conrado

İki Anne, İki Kız 2.Sezon Olacak Mı?

2O Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak olan komedi dizisinin 2.sezonuna dair henüz bir açıklama yapılmadı. Gelişmeleri takip etmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumları

“carolina rivera’nın yönettiği meksika yapımı komedi dizisi. güney amerika işlerini takip edenler için ilginç bir seçenek olabilir.” carolina rivera’nın yönettiği meksika yapımı komedi dizisi. güney amerika işlerini takip edenler için ilginç bir seçenek olabilir.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.