Into The Night Dizi İlk Yorumlar | Sosyal Medya Tepkileri

02.05.2020
271
Into The Night Dizi İlk Yorumlar | Sosyal Medya Tepkileri

Başrollerinde Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un yer aldığı Netflix Belçika dizisi Into The Night dizisi Türkiye’de Yüksek İrtifa, Yüksek Gerilim ismiyle yayınlanıyor. Netflix’in son zamanlarda en çok konuşulan yapımlarından biri olan dizi için sosyal medyada neler konuşuluyor? İzlenir mi? İnto The Night yorumlar ve daha fazlası yorumguncel.com’da.

Dizi Konusu

Silahlı bir adam geç saatteki Moskova uçağına zorla girince, aynı uçakta yolculuk eden eski askeri pilot Sylvie kokpittekilere yardım etmeye karar verir. Tamirci Jakub, bundan sonra yapılacaklarla ilgili diğerleriyle çatışır. Buldukları Wi-Fi sinyali, felaketle ve bazı yolcularla ilgili tedirgin edici yeni bilgiler sunar. Grup, bir dizi mekanik krizle uğraşırken Terenzio, Mathieu’nün otoritesine meydan okur. Horst başka bir uçakla bağlantı kurar. Rik, Ayaz’ın kaderini belirleyecek bir mahkeme kurar. Terenzio, bir NATO sığınağına dair söylentileri açıklar. Sylvie, Mathieu’nün akıl sağlığından endişe duymaya başlar. NATO’nun genel merkezinde çıkılan görev, dramatik bir şekilde gelişir. Laura ve Horst tıbbi bir acil duruma müdahale eder. Jakub ve Osman yakıt sorununu çözmeye çabalar. Grup, şafak sökmeden önce güvenli bir yere ulaşmak için umutsuzca son bir hamle yaparken gerilim doruk noktasına ulaşır.

6 bölümde oluşan Netflix Belçika dizi sosyal medyanın gündeminde. Dizinin başrollerinde Muhteşem Yüzyıl, Hakan: Muhafız gibi dizilerde izlediğimiz Mehmet Kurtuluş yer alıyor. Dizide Türk oyuncu yer alması nedeniyle de oldukça ilgi çekti. Dizi, kozmik bir felaket sonrasında farklı ülkelerden gelen bir grup insanın yaşadıklarını konu ediyor. Peki İnto The Night yorumları neler? İşte sosyal medya tepkileri…

İnto The Night Dizi Yorumlar | Sosyal Medya Tepkileri

Yine bir kısım diziyi izleyip gömmeyi ihmal etmedi

https://twitter.com/TheSkywater1/status/1256351802880135169?s=20

kimileri de aşşırı beğendi hatta savundu..

Uçakta yabancılar ve bir Türk denince ilk akla gelen 😀

Netflix > Gündemdekiler > Into The Night > Oynat

Sonunda yabancı dizilerde Türk’ün doğru temsilini gördü bu gözler 🙂

Biz Muhteşem Yüzyıl’dan bu yana sevdalıyız kendisine, oyunculuğuna..

bundan sonra hepimiz Mehmet Kurtuluş fanıyız 🙂

Mehmet Kurtuluş oyunculuğunu yabancılarda keşfetmiş 😉

Haklı bir isyan ->

Mahsun Kırmızıgül mü mimikleri?

As bayrakları as as..

https://twitter.com/Vaughn_1111/status/1256560532083150848?s=20

Hangimiz düşmedik, Mehmet Kurtuluş sevdasına..

Diziye gelen en efso yorum bu olabilir 😀

Enfesto :*

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR