Into the Night 2.sezon ne zaman çıkacak? - Yorum Güncel

Into the Night 2.sezon ne zaman çıkacak?

04.05.2020
Into the Night 2.sezon ne zaman çıkacak?

Into the Night 2.sezon ne zaman, yayın tarihi, 2.sezon olacak mı, ne zaman çıkacak, Netflix dizisi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Into the Night, Netflix’in ilk Belçika yapımı dizisi olarak 1 Mayıs’ta yayına girdi. Ansambl bir kadroya sahip olan dizi Türkiye’de oldukça ilgi ile karşılandı. Özellikle dizinin başrolünde bir Türk isim olunca daha da ilgi çekti. Mehmet Kurtuluş’un başarılı bir performans ile dikkat çektiği dizinin 2.sezonunun ne zaman yayınlanacağı dizinin ilk sezonunu bitirenler tarafından aranmaya başladı. Peki Into the Night 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

İnto the Night 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin ilk sezonu yeni yayınlandığı için henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak dizinin İMDB’de devam ettiği şeklinde görünüyor. Dizi ile ilgili yeni bir açıklama geldiğinde yorum güncel’den detayları öğrenebilirsiniz.

İnto the Night 2.sezon olacak mı?

Türkiye’de ilgi ile takip edilen dizi İMDB’de de yayınlandığı ilk günlerden itibaren yorumlanmaya başlandı. Dizinin ilk sezon performansının oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Dizi genelde 7,3’lük bir puana sahip. Ancak dizinin 1.sezon bölümleri sırasıyla 7,8-7,5-7,3-8,1-8,4 puan almış. Bu da dizinin beğenildiği anlamına geldiğini söyleyebiliriz.

30.06.2020 tarihinde İnto the Dark oyuncuları 2.sezon için onayı aldığını bir video yayınlayarak duyurdu. İşte o duyuru videosu

İnto the Night 1.sezonda neler olmuştu?

6 bölümden oluşan dizi, Dünya’da yaşanan kozmik bir felaket sonrası farklı yaşlardan ve ülkelerden gelen bir grup insanın yer aldığı bir uçakta yaşananlara odaklanıyor. Güneş ışınlarının birden bire ölümcül bir hale geldiği bu evrende bir gece uçuşu yapan uçağın sürekli olarak batıya uçuşunu ve bu süreçte yaşananları anlatıyor.

Silahlı bir adam geç saatteki Moskova uçağına zorla girince, aynı uçakta yolculuk eden eski askeri pilot Sylvie kokpittekilere yardım etmeye karar verir. Tamirci Jakub, bundan sonra yapılacaklarla ilgili diğerleriyle çatışır. Buldukları Wi-Fi sinyali, felaketle ve bazı yolcularla ilgili tedirgin edici yeni bilgiler sunar. Grup, bir dizi mekanik krizle uğraşırken Terenzio, Mathieu’nün otoritesine meydan okur. Horst başka bir uçakla bağlantı kurar. Rik, Ayaz’ın kaderini belirleyecek bir mahkeme kurar. Terenzio, bir NATO sığınağına dair söylentileri açıklar. Sylvie, Mathieu’nün akıl sağlığından endişe duymaya başlar. NATO’nun genel merkezinde çıkılan görev, dramatik bir şekilde gelişir. Laura ve Horst tıbbi bir acil duruma müdahale eder. Jakub ve Osman yakıt sorununu çözmeye çabalar. Grup, şafak sökmeden önce güvenli bir yere ulaşmak için umutsuzca son bir hamle yaparken gerilim doruk noktasına ulaşır.

YORUMLAR

 1. Muhammed dedi ki:

  Umarım kısa sürede yayınlanır.

 2. Mehmet dedi ki:

  Dizi çok güzel herkesin izlemesini tavsiye ederim bölümler 40 dakikayı geçmiyor bile. 2.sezon en kısa zamanda gelir.

 3. 2. sezonu heyecanla bekliyoruz!

 4. Rumeysa Eser dedi ki:

  Ucan birseye biniyorlar. Sonra da onla kaciyorlar. Nuhun gemisinin cakmasini yapmislar. Netflix diye bir televizyon kanalinda yayinlaniyor. Ikinci sezonu gelse ne olur gelmese ne olur? Gorona virusunden sonra bir de bunu cikarttilar. Mossadin oyunlari gibi geliyor bana. Ama bilemedim.

  1. -unknown- dedi ki:

   Siz daha yazım hatalarınızı düzeltin öyle gelin (Gorona WTF Ucan birset WTF)
   Uçan bir şey dediği Uçak
   Gorona virus = Corona virüs
   Hadi bye

 5. enes arslan dedi ki:

  ironiyse komik değilse daha komik

 6. mURAT dedi ki:

  RUMEYSA sen git mevlitlere katıl, diriliş ertuğrul filan izle..senin neyine netflix be cahil cühela hülooğğğğ :))

 7. Berk dedi ki:

  2. Sezon tarihi harici her sey yaziyor. Gereksiz bilgi kirliligi

 8. Çomar düşmanı dedi ki:

  Trol müsün bilmiyorum ama uçan şey dediğin şeyin adı Uçak ve Netflix bir televizyon kanalı değil. Ananı avradını hoplatiyim sen trolsün lan

 9. Demir dedi ki:

  rumeyya yazım yanlışlarını düzelt sonra netfilixle alakalı konuş cahil akılsız sen ne bilirsin Netfilixi