Into the Night dizi konusu -oyuncuları |Netflix

01.05.2020
220
Into the Night dizi konusu -oyuncuları |Netflix

Into the Night dizi, konusu, oyuncuları, kaç sezon, kaç bölüm, Netflix dizisi, Mehmet Kurtuluş, Yüksek İrtifa yüksek gerilim dizi, yorumları, hangi ülkenin dizisi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Into the Night hakkında

Netflix’in yeni yayına giren dizi olan Into the Night, Belçika yapımı orjinal dizisidir. 6 bölümden oluşan dizi Jacek Dukaj’ın The Old Oxolotl adlı eserinden uyarlandı. Yönetmenliğini İnti Calfat ve Dirk Verheye yapıyor. Dizinin tasarımını ise Jasın George yaptı. 1 Mayıs 2020 itibari ile Netflix’te seyirci ile buluştu.

Into the Night dizi konusu

6 bölümden oluşan dizi, Dünya’da yaşanan kozmik bir felaket sonrası farklı yaşlardan ve ülkelerden gelen bir grup insanın yer aldığı bir uçakta yaşananlara odaklanıyor. Güneş ışınlarının birden bire ölümcül bir hale geldiği bu evrende bir gece uçuşu yapan uçağın sürekli olarak batıya uçuşunu ve bu süreçte yaşananları anlatıyor.

Silahlı bir adam geç saatteki Moskova uçağına zorla girince, aynı uçakta yolculuk eden eski askeri pilot Sylvie kokpittekilere yardım etmeye karar verir. Tamirci Jakub, bundan sonra yapılacaklarla ilgili diğerleriyle çatışır. Buldukları Wi-Fi sinyali, felaketle ve bazı yolcularla ilgili tedirgin edici yeni bilgiler sunar. Grup, bir dizi mekanik krizle uğraşırken Terenzio, Mathieu’nün otoritesine meydan okur. Horst başka bir uçakla bağlantı kurar. Rik, Ayaz’ın kaderini belirleyecek bir mahkeme kurar. Terenzio, bir NATO sığınağına dair söylentileri açıklar. Sylvie, Mathieu’nün akıl sağlığından endişe duymaya başlar. NATO’nun genel merkezinde çıkılan görev, dramatik bir şekilde gelişir. Laura ve Horst tıbbi bir acil duruma müdahale eder. Jakub ve Osman yakıt sorununu çözmeye çabalar. Grup, şafak sökmeden önce güvenli bir yere ulaşmak için umutsuzca son bir hamle yaparken gerilim doruk noktasına ulaşır.

Into the Night oyuncular

Belçika yapımı olan dizi, Fransa, Almanya, İtalya ve Türkiye’den oyuncuların yer aldığı uluslararası bir hikayeyi işliyor. Dizide Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un Ayaz Kobanbay adlı karakteri ise Türkiye’de şimdiden ilgi çekmeye başladı.

İşte dizi oyuncuları ve karakterleri

Jan Bijvoet – Richard “Rik” Mertens
Nabil Mallat – Osman Azizi
Pauline Etienne -Sylvie Bridgette Dubois
Laurent Capelluto – Mathieu Daniel Douek
Stéfano Cassetti – Terenzio Matteo Gallo
Astrid Whettnall – Gabrielle Renoir
Vincent Londez – Horst Baudin
Regina Bikkinina – Zara Oblonskaya
Alba Gaïa Bellugi – Ines Mélanie Ricci
Babetida Sadjo – Laura Djalo
Mehmet Kurtulus – Ayaz Kobanbay
Ksawery Szlenkier – Jakub Kieslowski

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Yusuf dedi ki:

    Şu italyan asker bozuntusu bi daha Türkiye’me hakaret ederse film şirketine dava açıcam bilgisi olsun

  2. mnnjnj dedi ki:

    Bu diziyi nereye şikayet edebiliriz ? Dayanılmaz , katlanılmaz derece de Türk düşmanlığı yapılıyor. Elin kaçak göçmen zencisi , pislik aşağılık Arap’ı na bile, Türk’e hakaret ettiriyorlar yazıklar olsun bu yapıma !