Kidding Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Kidding Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Kidding Dizi, konusu, kaç sezon, cast, oyuncuları, karakterleri, 3.sezon ne zaman, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

06.10.2020
Kidding Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Kidding Dizi, konusu, kaç sezon, cast, oyuncuları, karakterleri, 3.sezon ne zaman, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Kidding Dizi hakkında

9 Eylül 2018’de Amerikan özel televizyon kanalı Showtime tarafından yayınlanan dizidir. Ünlü oyuncu Jim Carrey‘nin başrolünde yer aldığı dizi, 2018 ve 2020 yılında yayınlanan 2 sezonundan oluştu. Toplam 2 sezon 20 bölümden oluşan yapımın bölümleri 25-32 dakika arasında değişiyor. Dave Holstein tarafından yaratılan dizi, komedi-dram ve traji komedi türünde yer alıyor. Dizinin kadrosunda Jim Carrey, Frank Langella, Judy Greer, Cole Allen, Juliet Morris ve Catherine Keener gibi isimler yer alıyor. “Eternal Sunshine Of The Spotless Mind” filminin efsane ikilisi Oscarlı yönetmen Michel Gondry ve ünlü aktör Jim Carrey’nin yolları bir kez daha kesişiyor. İkili bu kez televizyon için bir araya geliyor. Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor. Dizi IMDb‘de 15 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,0‘lık puana sahip oldu

Kidding Konusu

Dizinin konusu, Jeff, namı diğer Mr. Pickles çocukların en sevdiği televizyon yüzlerinden biridir. Bir neslin birlikte büyüğü bir ekran karakteri olan Jeff, aynı zamanda milyarlarla oynayan bir şirketin sahibidir. Jeff’in eşi, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesiyle mutlu bir yaşantısı vardır. Fakat ailesinde patlak veren kriz herkesin hayatını alt üst eder. Bu zorlu süreci atlatmaya çalışan Jeff hiç tanımadığı bir dünya ile karşı karşıya kalır. Jeff, diğer adıyla Bay Pickles, çocuk televizyonunun bir simgesi, Amerika’nın etkilenebilir genç beyinleri ve onunla birlikte büyüyen ebeveynler için bir nezaket ve bilgelik işaretidir. Aynı zamanda multimilyon dolarlık bir marka imparatorluğunun da temelini oluşturur. Ancak bu sevilen kişiliğin ailesi – karısı, iki oğlu, kız kardeşi ve babası – patlamaya başladığında, Jeff krizle başa çıkma araçlarından daha hızlı ilerleyen hiçbir masal ya da masal ya da kukla bulamaz. Sonuç: Acımasız bir dünyada nazik bir adam, kalp kırıcı olduğu kadar komik olduğu kadar yavaş bir akıl sağlığı sızıntısı ile karşı karşıya kalır.

Kidding Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Jim Carrey, Frank Langella, Judy Greer, Cole Allen, Juliet Morris ve Catherine Keener gibi isimler yer alıyor.

Jim Carrey – Jeff
Frank Langella – Seb
Judy Greer – Jill
Cole Allen – Will Pickles
Juliet Morris – Maddy
Catherine Keener – Deirdre
Justin Kirk – Peter
Bernard White – Scott Perera
Alex Raul Barrios – Derrell
Coda Boesel – B.D.
Juliocesar Chavez – Gigs
Gwen Hollander – Sheryl aka Astron-Otter
Patrick Johnson – Utility Puppeteer

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.