Killers Anonymous Film | İsimsiz Katiller | Konusu | Oyuncuları - Yorum Güncel

Killers Anonymous Film | İsimsiz Katiller | Konusu | Oyuncuları

Killers Anonymous film, İsimsiz Katiller filmi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, Amazon Prime Video, 2019, sinemalar, dizi konusu, konu, imdb, ekşi, Killers Anonymous gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

26.11.2020
Killers Anonymous Film | İsimsiz Katiller | Konusu | Oyuncuları

Killers Anonymous film, İsimsiz Katiller filmi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, Amazon Prime Video, 2019, sinemalar, konusu, konu, imdb, ekşi, Killers Anonymous gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Film Hakkında

Elizabeth Morris ve Seth Johnson’ın senaryosunu kaleme aldığı ve daha önce Twist, Max Cloud, Let’s Be Evil gibi yapımların yönetmeni olarak bildiğimiz Martin Owen tarafından yönetilen, 2019 Amerikan suç gerilim filmidir. Filmin başrollerinde Gary Oldman, Jessica Alba ve Rhyon Nicole Brown gibi isimler yer alıyor.

Aksiyon, suç ve gizem türündeki film yorumları ile de oldukça dikkat çekiyor. Yine beklentiyi fazla yükseltmekten midir? yoksa yalnızca bir oyuncu için oturup film izlemekten midir bilinmez filmin imdb puanı 5,1 olmuş. Film 1 saat 35 dakikadan oluşuyor.

Killers Anonymous Konusu

Katillerden oluşan bir destek grubu, ABD’li bir senatöre düzenlenen suikast girişiminden sorumlu kişileri ortaya çıkarmakla görevlendirilir. Ekip, vakit kaybetmeden bu gizemli olaya çözmeye çalışır. Ancak yapılan araştırmalar, yaşanan olayın hiç de göründüğü gibi gerçekleşmediğini ortaya çıkarır. Katillerden oluşan ekip, suikastla ilgili yeni gerçekleri, yapılan ihanetleri ortaya çıkardıkça, başkalarının hedefi haline gelir. Şimdi onlar peşlerine düşenlerden kurtulup, öldürme emrini veren gizli ittifakların peşinde düşmek zorundadır.

Killers Anonymous Oyuncuları

Tommy Flanagan , Rhyon Nicole Brown , Jessica Alba , Gary Oldman , MyAnna Buring , Michael Socha , Tim McInnerny ve Sam hazeldine .

Karakterler

Tommy Flanagan – Markus
Rhyon Nicole Brown – Alice
MyAnna Buring – Joanna
Michael Socha – Leandro
Tim McInnerny – Calvin
Sam Hazeldine – Senator Kyle
Suki Waterhouse – Violet
Elizabeth Morris – Krystal
Elliot James Langridge – Ben
Isabelle Allen – Morgan
Jessica Alba – Jade
Gary Oldman – The Man
Sally Collett – Becky
Sadie Frost – Lucy
Takako Akashi – Lady Ming

Fragmanı

Killers Anonymous Yorum

“garip bir film, ne türünü belirleyebildim ne de puan verebiliyorum..

. her 10 dakikada bir ters köşe yollayalım dedikleri için bütün köşelere uğruyorsunuz mecburen.” zerock069

“”ben ne izledim ?” dedirten yapımlarda ilk onuma girmiş film. ilk 5 dakika bar sahnesi ile ”gümbür gümbür geliyor film” derken o gümbürtünün üstünüze düşerken çıkardığı ses olduğunu anlamanız uzun sürmüyor.” paddypunk

“gary oldman sevdasıyla başlayıp, oneydigız diyerek bitirdiğim film. harbiden o neydi?” altering lives

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.