Kim Bu Aile Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Kim Bu Aile Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları

14.01.2022
Kim Bu Aile Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Kim Bu Aile filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Yönetmen koltuğunda “Küçük Esnaf“, “Bayi Toplantısı” ve ” Yol Arkadaşım” filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Bedran Güzel oturduğu 2022 yapımı sinema filmidir. 2019 yılında Güney Kore’de gösterime giren CJ ENM yapımı Extreme Job, seyirci tarafından oldukça beğenilmiş ve en çok hasılata ulaşan film olmayı başarmıştı. CJ ENM Türkiye de bu hikâyeden uyarlamasıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Komedi ve aksiyon türündeki filmin senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer kaleme alıyor. Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin başrolünde Paramparça, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kefaret gibi dizileri ile izlediğimiz Nurgül Yeşilçay Menekşe adlı pavyon şarkıcısına hayat verecek. Başrolde Yeşilçay’a Leyla İle Mecnun, Jet Sosyete, Bana Masal Anlatma ve Cinayet Süsü gibi yapımlarda izlediğimiz Cengiz Bozkurt ise Adem Komiser karakterini ile eşlik edecek. Eylül ayında çekimleri başlayan film ne zaman vizyona gireceği hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Kim Bu Aile Filmi Konusu

Narkotik şubede görev yapan beş dedektif, azılı suçları sebebiyle arananlar listesinin en başındaki isimleri yakalamak için sıradan bir tavuk restoranında kamufle olurlar. Burada tıpkı birer garson ve aşçı gibi çalışmaya başlayan dedektifler hesapta olmayan işler ile karşılaşırlar.

Kim Bu Aile Filmi Oyuncuları

Filmin başrollerinde Asmalı Konak, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Galip Derviş, Paramparça, Sultan, Ezo Gelin, Yedi Kocalı Hürmüz, Kefaret ve Pek Yakında gibi başarılı projelerde yer alan Nurgül Yeşilçay ile Leyla ile Mecnun dizisinde Erdal Bakkal karakterine can veren ve milyonların kalbine giren Cengiz Bozkurt yer alıyor. Vizontele, Organize İşler, Ayla gibi yapımlarda yer alan Altan Erkekli ve Doğancan Sarıkaya, Ferit Aktuğ, onur buldu gibi birbirinden önemli oyuncularda filmde rol alacak.

Karakterleri

Nurgül Yesilçay – Menekşe

Cengiz Bozkurt – Adem Komiser

Ferit aktuğ

Altan Erkekli

Onur Buldu

Doğan Can Sarıkaya

Filmin Fragmanı

Kim Bu Aile filminin fragmanı henüz yayınlanmamış.

Kim Bu Aile Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Kim Bu Aile filminin vizyon tarihi seyirciler tarafından merak ediliyor. Ancak vizyon tarihi hakkında filmin yapımcıları herhangi bir açıklamada bulunmamıştır. Bu yüzden Kim Bu Aile filminin ne zaman vizyona gireceği hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Kim Bu Aile Film Yorumları

güney kore yapımı geukhanjikeob uyarlaması film.

istebuarimaya

Dilberay Film Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR