Las Chicas Del Cable Dizi | Konusu | Oyuncuları | 6.sezon

Las Chicas Del Cable dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, final sezonu ne zaman, yorumları, incelemesi, değerlendirmesi, Lidia kim, Carlota kim, Marga kim, Angeles kim, İMDb puanı, bitti mi, yeni sezon ne zaman gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

25.06.2020
Las Chicas Del Cable Dizi | Konusu | Oyuncuları | 6.sezon

Las Chicas Del Cable dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, final sezonu ne zaman, yorumları, incelemesi, değerlendirmesi, Lidia kim, Carlota kim, Marga kim, Angeles kim, İMDb puanı, bitti mi, 6. sezon ne zaman gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi 28 Nisan 2017’de ilk bölümü ile yayınlanan Netflix İspanya yapımı dizi, şimdiye kadar yayınlanan 5.sezonu ile beğeni topladı. Final sezonu iki kısıma ayrılan dizinin final sezonu 2.kısım, 3 Temmuz 2020’de Netflix’te yayınlanacak. İMDb’de toplamda 7,7’lik puan alamyı başaran dizi, toplam 5 sezon ve 44 bölümden oluşuyor. Dizi 5.sezonu 2.kısmı ile birlikte yayın hayatını tamamlayacak. Başrollerinde Ana Fernández, Nadia de Santiago, Blanca Suárez ve Maggie Civanto yer alıyor. Yönetmenliğini ve tasarımını
Ramón Campos ve Gema R. Niera’nın yaptığı dizi, 2017 Ondas Ödülleri’nde en iyi internet dizisi seçildi. Blanca Suárez, En İyi Dizi Aktrisi dalında Platino ödülü aldı. Bölüm süreleri 41 ila 60 dakika arasında değişen dizi, periyodik drama kategorisinde yer alıyor.

Las Chicas Del Cable konusu

1928’de Madrid’de modern bir telekomünikasyon şirketi faaliyete başlar. Dizi, bu şirket için çalışmaya başladıktan sonra dört genç kadının hayatlarının nasıl değiştiğini ele alıyor. Yaptıkarı iş 4 kadın kahraman iyi para ile birlikte özgürlük sunmaya başlar. Dört kişiden her biri ailelerine, partnerlerine veya anılarına farklı şekillerde bağlıdır, ancak grup arasında yakın dostluklar geliştirirler. Şov, 1920’lerde İspanya’da çalışan kadınların karşılaştığı zorlukları ve özellikle erkek egemen bir toplumda İspanyol kadınların haklarına yönelik ciddi kısıtlamaları farklı bir açıdan işleniyor.

Las Chicas Del Cable oyuncuları ve karakterleri

Blanca Suárez -Lidia Aguilar
Yon González – Francisco Gómez

Ana Fernández – Carlota Rodriguez de Senillosa
Nadia de Santiago – Marga Suárez
Martiño Rivas – Carlos Cifuentes
Ana Polvorosa – Sara Millán
Nico Romero – Pablo Santos
Maggie Civantos – Ángeles Vidal
Concha Velasco – Doña Carmen
Borja Luna – Miguel Pascual
Ángela Cremonte – Elisa Cifuentes
Antonio Velázquez – Inspector Cuevas
Kiti Mánver – Victoria
Sergio Mur – Mario Pérez
Iria del Río – Carolina Moreno
Tina Sáinz – Doña Lola

Dizi fragmanı

Las Chicas Del Cable 5.sezon 2.kısım ne zaman?

Dizi 3 Temmuz 2020 Cuma günü final sezonunun kalan son 5 bölümü ile Netflix‘te yayında olacak.

YORUMLAR