Laxmii Bomb Film (2020) | Konusu | Oyuncuları |

Laxmii Film, Laxmii Bomb, türkçe altyazılı izle, trailer, release date, 2020, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review,, 2020, sinemalar, dizi konusu, konu, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

01.12.2020
Laxmii Bomb Film (2020) | Konusu | Oyuncuları |

Laxmii Film, Laxmii Bomb, Lakshmi, Lekshi, Lakşmi, türkçe altyazılı izle, trailer, release date, imdb, 2020, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, 2020, sinemalar, dizi konusu, konu, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Film Hakkında

Hint sinemasındaki ilk yönetmenlik denemesine damga vuran Raghava Lawrence tarafından yazılan ve yönetilen film Hintçe komedili bir korku filmidir. Laxmii’nin ilk olarak 22 Mayıs 2020’de tiyatro gösterimi yapması planlanmıştı, ancak bu süreçteki birçok filmde olduğu gibi COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Daha sonra 9 Kasım 2020’de Disney + Hotstar aracılığıyla Hindistan’da dijital olarak yayınlandı. Böylece bir online platformda gösterime giren ilk büyük bütçeli Hint filmi oldu. Film daha sonra Hindistan’da sinemalarda gösterime girerken aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri, Fiji, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde de girdi.

Haksızlığa uğradığı için intikam arayan ve evde kalan herkesi rahatsız eden bir hayaleti konu alıyor. Sharad Kelkar’ın performansı övülse de, eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumsuz eleştiriler aldı, oyuncu kadrosunun yazıları, senaryoları, anlatımları ve performansları eleştirildi.

2 saat 21 dakikadan oluşan filmin imdb 42, 847 kişinin oylaması ile 2,3 puan aldı.

Laxmii Bomb Film Konusu

Film, trans bir kişinin hayaleti tarafından ele geçirilen bir adamın etrafında dönüyor.

Asif hayaletlere inanmaz. Karısı Rashmi ve rahmetli ağabeyinin oğlu Shaan ile yaşıyor. Gümüş yıldönümleri için Rashmi’nin ebeveynlerinin Ratna ve Sachin’in evine davet edilirler . Rashmi, ailesinin izni olmadan Asif ile kaçtığı için Rashmi’nin babası çifti onaylamaz, ancak annesi onlara karşı naziktir. Asif’in ailesi, ruhunu bedeninden çıkaran bir şeytan kovucu tutar; kapana kısılmış kadının hayaleti hikayesini ortaya koyuyor.

Laxmii Bomb Film Oyuncuları ve Karakterler

Akshay kumar – Asif / Laxmi
Kiara Advani – Rashmi
Sharad Kelkar – Laxmi
Ashwini Kalsekar – Ashwini
Ayesha Raza – Ratna
Rajesh Sharma – Sachin
Manu Rishi Chadha – Deepak
Tarun Arora – MLA Girija
Prachi Shah – Girija’nın karısı
Aryan Preet – Genç Laxmii
Adhvik Mahajan – Angad
Mir Sarwar – Abdul Chacha
Muskaan Khubchandani – Palak
Vinita J. – Anjali
Amika Shail – Angad’ın Kız Arkadaşı

Fragmanı

Laxmii Bomb Film Ne Zaman Yayınlanacak?

Çekimleri 2019’da yapılam film pandemi nedeni ile sürekli vizyon tarihini erteledi. İlk kez Hindistan’da Disney + Hotstar gibi online platformlarda yayınlanan film daha sonra 9 Kasım’da vizyona girdi.

YORUMLAR

  1. Neşe Özüyeşil dedi ki:

    Ben çok beğendim harika bir filim yanlız merak ettim bisey var laxmi filimde kaç ay yada kac sene olmuş öleli? Bunun cevabını verirseniz çok sevinirim.

canlı tv izle