Mismatched Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Mismatched dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Netflix filmleri, incelemesi, cast, fragmanı, kaç yapımı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

17.11.2020
Mismatched Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Mismatched dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Netflix filmleri, incelemesi, cast, fragmanı, 2020 Hindistan Dizileri, kaç yapımı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye‘de yayınlanmaya başlayacak olan Hint yapımı dizidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşacak olan dizi, romantik komedi türünde yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Akarsh Khurana ve Nipun Dharmadhikari üstleniyor. Dizi, Sandhya Menon’ın ‘When Dimple met Rishi’ adlı kitabından ekrana uyarlandı. Dizinin Türkçe adı ise ‘Uyumsuz’ Filmin oyuncu kadrosunda Prajakta Koli, Rohit Saraf, Rannvijay Singh, Vihaan Samat, Muskkaan Jaferi ve Taaruk Raina gibi isimler yer alıyor. Hindistan’ın Jaipur kentinde çekilen dizinin dili de Hintçe olacak.

Mismatched konusu

Dizinin konusu, Ailelerinin birbiriyle eşleştirmeye çalıştığı iki genç, katıldıkları yaz kursunda geçici bir dostluk kurar. Ama çok geçmeden daha derin duygular hissetmeye başlarlar. Film, birbirine uygun olmayan iki kişinin yer aldığı romantik bir film olacak. Hikaye, Prajakta’nın bir teknoloji sihirbazı olan karakteri ve onunla ilgilenen adam hakkında. Kolej, kodlama ve 60’ların waala romantizmi: dünyalar çarpıştığında ne olur? Rishi, sonsuza dek sürecek şekilde bir mutluluk arıyor. Dimple bir teknoloji sihirbazı olmayı hayal eder. Arkadaşlarıyla, zorbalarla, küçümseyen bir profesörle ve… birbirleriyle uğraşırken rüya projelerine inmeyi başarabilecekler mi?

Mismatched oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Prajakta Koli, Rohit Saraf, Rannvijay Singh, Vihaan Samat, Muskkaan Jaferi ve Taaruk Raina gibi isimler yer alıyor.

Prajakta Koli – Dimple Ahuja
Rohit Saraf – Rishi Shekhawat
Rannvijay Singh – Siddharth Sinha
Vihaan Samat – Harsh Agarwal
Muskkaan Jaferi – Celina Matthews
Taaruk Raina – Anmol Malhotra
Devyani Shorey – Namrata Bidasaria
Vidya Malvade – Zeenat Karim
Kritika Bharadwaj – Simran
Abhinav Sharma – Krish
Ravin Makhija
Suhasini Mulay

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle