Lenox Hill Belgesel Dizi | Konusu - Netflix belgeselleri - Yorum Güncel

Lenox Hill Belgesel Dizi | Konusu – Netflix belgeselleri

15.06.2020
Lenox Hill Belgesel Dizi | Konusu – Netflix belgeselleri

Lenox Hill belgesel dizi, konusu, oyuncuları, bölümleri, İMDb puanı, Netflix belgeselleri, bölümleri, yorumları, Netflix Belgeselleri, içeriği nedir gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel hakkında

Belgesel, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kenti olan New York’ta yer alan Lenox Hill hastanesinde olanları aktarmayı hedefliyor. Hastanede çalışan 4 doktor bu belgeselde özel hayatları ile birlikte işlerini nasıl yürüttüklerini anlatıyor. New York’un meşhur Lenox Hill Hastanesi’nde çalışan dört doktor, bu belgesel dizisinde özel hayatlarını hastalarına olan adanmışlıklarıyla dengelemeye çalışıyor. Haziran 2020’de yayınlanmaya başlayan belgesel dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Her bölümü 50 dakika civarında olan belgeselin İMDb puanı ise 8,6 olarak belirlenmiş.

Lenox Hill Konusu

Her bölümde hastanede farklı yaşananları aktaran belgeselde doktorların özel hayatı ile birlikte hastanede çalışırken duyguları düşünceleri ve insanlara olan davranışlarını gözlemleme şansını elde ediyorsunuz.

1.bölüm: Büyüme sancıları

İki beyin cerrahı, bir Acil Servis doktoru ve bir jinekolog, profesyonel ve kişisel zorluklara karşın hastalarına kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak için mücadele eder.

2.bölüm: Bariyer

Amanda Little-Richardson, doğmamış bebeğine konulan nadir bir hastalık teşhisiyle başa çıkar. David Langer’ın kusursuz beyin ameliyatı beklenmedik bir sonuca yol açar.

3.bölüm: Doğum

Mirtha Macri, çocuğunu doğurmak için zorluklarla başa çıkmalıdır. David, ekibinin genişletilmesi için mücadele ederken bir meslektaşlarına üzücü bir teşhis konulur.

4.bölüm: Birlikte

Beyin cerrahisi ekibi tatil için David’in yazlık evine gider. Mitch Levine aldığı haberi burada paylaşır. Amanda’nın kocası yanlışlıkla bebeğin cinsiyetini ele verir.

5.bölüm: Gizli Etkiler

John Boockvar bir aileye tatsız haberler verir. Mitzie’nin hassas ameliyatını David gerçekleştirir. İki doktor, babalarının kariyerlerini nasıl şekillendirdiğini anımsar.

6.bölüm: Ölüler Gecesi

Beyin cerrahları, ameliyatı şaşırtıcı laboratuvar bulguları nedeniyle uzayan Brezilyalı bir kadını ameliyat ederken Acil Servis, Cadılar Bayramı yüzünden yoğundur.

7.Bölüm : Ağrı

John’un ekibi, sevilen bir hastanın üzücü kaybıyla baş eder. Mitch, işe döner. Amanda, hamileliğindeki yeni bir gelişmeyi kabullenmeye çalışır.

8.bölüm: Tamamlanış

Zorlu bir doğum, New York’tan ayrılmaya hazırlanan Amanda için mutlu bir şekilde sonlanır. David’in ekibi büyümeye devam ederken John’un hastası sonla yüzleşir.

Lenox Hill oyuncuları

John Boockvar – kendisi
David Langer – kendisi
Mirtha Macri – kendisi
Amanda Little Richardson – kendisi

Belgesel fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR