Live On Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri - Yorum Güncel

Live On Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Live On dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kimdir, ne zaman çıkacak, cast, Kore Dizileri 2020, Korean drama 2020, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, (라이브온) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Live On Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Live On dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kimdir, ne zaman çıkacak, cast, Kore Dizileri 2020, Korean drama 2020, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, (라이브온) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Kasım 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizilerinden biridir. Toplam 8 bölümden oluşan yapım, haftada bir bölüm olarak yayınlanacak ve 5 Ocak 2021’de yayın maratonunu tamamlayacak. Dram, Romantik ve gençlik türünde yer alan yapımın yönetmenliğini Kim Sang-Woo üstlenirken, senaryosunu Bang Yoo-Jung kaleme aldı. JTBC tarafından yayınlanan dizi, Salı günleri yayınlanacak. Korece olan dizinin oyuncuları arasında Jung Da-Bin, Hwang Min-Hyun, Ro Jong-Hyun, Yang Hye-Ji, Yeon Woo ve Choi Byung-Chan gibi isimler yer alıyor. Her bölümü 60 dakikadan oluşan dizi Mydramalist‘te 8,0‘lık puana sahip oldu. Dizi Living On adı ile de biliniyor.

Live On konusu

Dizinin konusu, trendleri izlemenin ve popüler olmanın daha yüksek statü sağladığı bir lisede en yukarda olan Baek Ho-Rang ile bir yayın kulübünün başkanı olan mükemmeliyetçi Go Eun-Taek arasındaki romantik ilişkiye odaklanıyor. Baek Ho-Rang, gizlediği geçmişinin bazı kısımlarını ortaya çıkarmaya çalışan gizemli birisinin kimliğini bulmak için yayın kulübüne katılır. Seo Hyun Lisesi’nde popüler bir lise öğrencisi olan Baek Ho-Rang, Güzelliği sayesin de hem sosyal medyada hem de okulunda en popüler kızlardan birisidir. Bu kadar popüler oluşu onu dünyanın merkezinde olduğunu düşünmesine ve başkalarına tepeden bakmasına neden olmaktadır. Bu yüzden, sadece bir gerçek arkadaşı vardır. Seo Hyun Lisesi’nde bir lise öğrencisi olan Go Eun-Taek okulunun yayın kulübünden sorumludur. Hassas, detay odaklı, bazen sinirli olabilen ve her şeyi mükemmel bir şekilde planlayan birisidir. Liderliği söz konusu olduğunda, katı ve kararlı olmasına rağmen kendisine verilen herhangi bir görevden asla korkmaz ve arkadaşları tarafından sevilir.

Live On oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jung Da-Bin, Hwang Min-Hyun, Ro Jong-Hyun, Yang Hye-Ji, Yeon Woo ve Choi Byung-Chan gibi isimler yer alıyor.

Jung Da-Bin – Baek Ho-Rang
Hwang Min-Hyun – Go Eun-Taek
Ro Jong-Hyun – Do Woo-Jae
Yang Hye-Ji – Ji So-Hyun
Yeon Woo – Kang Jae-Yi
Choi Byung-Chan – Kim Yoo-Shin
Hyeon Woo-Seok
Yang Jung-Yeon – Hee-Won
Lee Se-Hee – Jung Hee-Soo
Woo Da-Vi – Eun-Ha
Ji Ui-Jung – Ho-Rang’ın sınıf arkadaşı
Choi Su-Jin – Ho-Rang’ın sınıf arkadaşı
Kang Hae-Lim – Park Hye-Rim

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.