Lock & Key 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix - Yorum Güncel

Lock & Key 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Lock & Key 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Lock & Key 3.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Lock & Key 3.sezon hakkında

İlk olarak 7 Şubat 2020’de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinali dizidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi 22 Ekim 2021’de 2.sezonu ile seyircisi ile tekrar buluştu. 2.sezonu da 10 bölümden oluşan dizi, 1.sezonunda olduğu gibi ilgi çekmeyi başardı. Joe Hill ve Gabriel Rodriguez‘in aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Bill Heck, Aaron Ashmore ve Sherri Saum gibi isimler yer alıyor.

Yapım IMDb‘de 50 bini aşkın oy aldı ve 7,4‘lük puana sahip oldu.

2.sezonu izleyen dizi severlerin aklındaki soru ise Lock & Key 3.sezon olacak mı? sorusu oldu. Bu sorunun cevabı içeriğimizde!

Lock & Key konusu

Dizinin konusu, Babalarının öldürülmesinin ardından anneleriyle birlikte atadan kalma bir eve taşınan üç kardeş, güçleri ve sırları açığa çıkaran sihirli anahtarları keşfeder. Lockeların Key Evi’ne taşınmasının ardından Bode yeni biriyle tanışır ve şaşırtıcı bir keşifte bulunur. Tyler ve Kinsey, yeni bir lisede her şeye yeniden başlamayı dener. Nina, Rendell’ın geçmişiyle ilgili ayrıntıları ortaya çıkarırken Kinsey, Savini Ekibi’ne yardım eder. Tyler kötü arkadaşlarına uyar. Bode ise yeni bir anahtar bulur. Bulduğu güçlü anahtar Bode’yi kelimenin tam anlamıyla mutluluktan uçurur. Tyler’ın biriken öfkesi taşar. Kinsey korkusunun ne kadar büyük bir engel teşkil ettiğini anlar. Yeni bir saç stili ve hayata yeni bir bakışla Kinsey, Scot ile şansını denemek için onu zihninde bir gezintiye çıkarır. Tyler âşık olduğu kızı etkilemeye çalışır.

Lock & Key oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Bill Heck, Aaron Ashmore ve Sherri Saum gibi isimler yer alıyor.

Darby Stanchfield – Nina Locke,
Connor Jessup – Tyler Locke,
Emilia Jones – Kinsey Locke,
Jackson Robert Scott – Bode Locke,
Petrice Jones – Scot Cavendish,
Laysla De Oliveira and Griffin Gluck – Echo/Dodge/Gabe,
Bill Heck – Rendell Locke,
Aaron Ashmore – Duncan Locke,
Sherri Saum – Ellie Whedon,
Thomas Mitchell Barnet – Sam Lesser

Lock & Key 3.sezon olacak mı?

Dizi 2.sezonu yayınlanmadan önce 3.sezon onayını yayıncısı Netflix tarafından almıştı. Dizinin 3.sezonunun 2022 yılında yayınlanması bekleniyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.