Marcella Dizi | Konusu | Oyuncuları | 4.sezon

29.06.2020
Marcella Dizi | Konusu | Oyuncuları | 4.sezon

Marcella dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, 4.sezon olacak mı, İMDb puanı, fragmanı, izle, 3.sezon çıktı mı, yorumları, incelemesi, değerlendirmesi, Ekşi Sözlük, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, ilk olarak 4 Nisan 2016’da ingiliz televizyonu İTV‘de yayınlandı. İsveçli Hans Rosenfeldt’ın yapımcılığını, yazarlığını ve yönetmenliğini üstlendiği dizi, toplam 3 sezon ve 24 bölümden oluşuyor. 3.Sezonu 2020 Haziran ayında yayınlanan dizinin tüm bölümleri Netflix’te de yer alıyor. Başrollerinde Anna Friel, Nicholas Pinnock, Ray Panthaki ve Jamie Bamber yer alan dizi, 3 sezonu ile İMDb’de 7,4’lük puana sahip oldu. Dizinin 3.sezonu diğer sezonların biraz da olsa gerisinde kaldı. Dizi Londra ve Port Dover’da çekilmektedir. Dizinin tasarımcısı Hans Rosenfeldt daha önce ünlü İsveç dizisi Broen’i yazmıştı.

Marcella dizi konusu

Eski Londra dedektifi Marcella Backland, kocası onu ve iki çocuğu bıraktığında harap olur. O, Gibson ailesi tarafından yönetilen DTG İnşaat’ın hukuk danışmanıdır. Baş dedektif, 11 yıl önceki çözülmemiş ve tekrar cinayet işleyeceği düşünülen seri katil araştırması hakkında bilgi almak için Marcella’yı ziyaret eder ve Marcella cinayet masasına geri döner. Bir yandan evliliğini kurtarmaya çalışırken; diğer yandan kendini çevrimiçi randevulaşma, fuhuş ve kocasının işçilerinin şüpheli davranışlarının olduğu bir dünyada bulur.

Marcella dizi oyuncuları ve karakterleri

Anna Friel – Marcella Backland
Ray Panthaki – DI Rav Sangha
Jack Doolan – DC Mark Travis
Jamie Bamber – DCI Tim Williamson
Nicholas Pinnock – Jason Backland
Imogen Faires – Emma Backland
Asher Flowers – Edward Backland

Dizi fragmanı

Marcella Dizi yorumları

  1. sezonunu çok hızlı bitirdiğim dizi olmuştur. ne yazık ki finali ile hayal kırıklığı yaşatmıştır. oldukça kötü bir sondu.dizi geneli ise çerezlik, idare ederdi. böylece bir netflix dizisine daha noktayı koymuş bulundum efem.
  • yengecin intikami – Ekşi Sözlük

keyifle izlediğim çerezlik polisiye dizi,2.sezon finalini anlamsız bulan tek kişi olmamama ayrıca sevindim.

  • caydemlet – Ekşi Sözlük

hikaye anlatımı, olay kurgusu çok sürükleyici.
dinlene dinlene izlemek lazım.
kimsine uzun demiş ama iki bölümü bir kere de izleyip 3-4 gün ara vermek güzel bir tat bırakıyor.
ilk sezon değişikti, sezon finalinde güzel ters köşe yaptı ama bikaç eksik kalan anlatım var ki sanki onlar da ikinci sezonda karşımıza çıkacakmış gibi düşündürdü.

  • icemanr – Ekşi Sözlük
YORUMLAR

canlı tv izle