Mayans M.C. Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Mayans M.C. Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Mayans M.C. dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Kore Dizileri 2021, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

11.04.2021
Mayans M.C. Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Mayans M.C. dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Kore Dizileri 2021, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

4 Eylül 2018‘de Amerikan televizyon kanalı FX tarafından yayınlanmaya başlayan ABD yapımı dizilerinden biridir. Toplam 3 sezon ve 30 bölümden oluşan dizinin 3.sezonu 16 Mart 2021’de yayınlanmaya başladı. FX’te yayınlanan dizinin bölümleri ise 45 dakikadan oluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda J. D. Pardo, Sarah Bolger, Clayton Cardenas, Michael Irby, Carla Baratta ve Richard Cabral gibi isimler yer alıyor. Suç, dram ve gerilim türündeki dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu ise geniş bir ekip üstleniyor. Yapım IMDbde 12 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,6‘lık puana sahip oldu. Dizi Sons of Anarchy dizisinin spinn off’u olarak bilinmektedir.

Mayans M.C. konusu

Dizinin konusu, Sons of Anarchy olaylarından iki buçuk yıl sonra gerçekleşir ve Kaliforniya’nın hayali sınır kasabası Santo Padre’de yüzlerce mil uzakta bulunur. Dizi , Mayans MC’nin ABD-Meksika sınırına dayanan tüzüğünde yer alan Ezekiel “EZ” Reyes’in mücadelelerine odaklanıyor . EZ, kartel şiddetiyle Amerikan rüyasını yok eden gururlu bir Meksikalı ailenin yetenekli oğludur. Şimdi, intikam ihtiyacı onu asla istemediği ve asla kaçamayacağı bir hayata doğru sürükler. Mayans MC, motorsiklet dünyasının ikonik isimlerine ve kanun kaçaklarına Latin Amerikalıların gözünden bakan bir karanlık aile draması olarak özetleniyor.

Mayans M.C. oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda J. D. Pardo, Sarah Bolger, Clayton Cardenas, Michael Irby, Carla Baratta ve Richard Cabral gibi isimler yer alıyor.

J. D. Pardo – Ezekiel “EZ” Reyes,
Sarah Bolger – Emily Thomas,
Clayton Cardenas – Angel Reyes,
Michael Irby – Obispo “Bishop” Losa,
Carla Baratta – Adelita,
Richard Cabral – Johnny “El Coco” Cruz,
Raoul Trujillo – Che “Taza” Romero,
Antonio Jaramillo – Michael “Riz” Ariza,
Danny Pino – Miguel Galindo,
Edward James Olmos – Felipe Reyes,
Emilio Rivera – Marcus Álvarez,

Mayans M.C. dizi yorumları

sons of anarchy’de sık sık mayans muhabbeti dönüyordu. bazen çatışıp bazen beraber iş yapıyolardı. mayans mc’de de arada soa muhabbeti dönerse tadından yenmez.

  • son istavrit / Ekşi Sözlük

senaryodan çok oyuncularını merak ettiğim son of anarcy’ nin devamı sayılabilecek dizi. soa da ki karakterler gerçekten eşsizdi. eğer onlara alternatif olabilecek karakterler yaratılırsa tadından yenmez.

  • cani gonulden seven / Ekşi Sözlük

bir soa hayranı olarak ikinci sezon harika gidiyor diyebilirim. soa hayranları kesinlikle izlemeli.

  • bu da benim nickim husnu bey / Ekşi Sözlük

damdan düşer gibi hikayeye dalmaları sebebiyle kopuklukları bir hayli hissedilen dizi.

2. sezonda tempoyu yakaladı, umarım 3. sezon daha çok izleyicisini bağlar. kaç para ulen bi mayans mc yeleği diyenler için de, 70-75 dolares’den başlıyor.

  • bulunsun kenarda / Ekşi Sözlük

Mayans M.C. 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezonı 16 Mart 2021 itibari ile yayınlanmaya başladı. Haftada 1 bölüm olarak yayınlanan dizinin 3.sezonunun finali 11 Mayıs 2021’de yayında olacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.