Messiah 2.sezon olacak mı? Netflix'ten üzen haber geldi! - Yorum Güncel

Messiah 2.sezon olacak mı? Netflix’ten üzen haber geldi!

27.03.2020
Messiah 2.sezon olacak mı? Netflix’ten üzen haber geldi!

Messiah 2.sezon olacak mı? ne zaman yayınlanacak? dizi devam edecek mi? iptal mi edildi, neden iptal edildi, gibi sorularınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Messiah 2.sezon olacak mı?

Netflix’in tartışmalı dizisi Messiah 2.sezon ile ne zaman dönecek, olup olmayacağı ile ilgili belirsiz sona erdi. Dizi hakkında Netflix’yen üzücü haber geldi.

Netflix’in tartışma yaratan dizisi Messiah, yayına girdiği günden bu yana birçok çevre tarafından yoğun eleştiri almıştı. Oyuncu kadrosunda Michelle Monaghan, Mehdi Dehbi, Tomer Sisley, John Ortiz, Jane Adams gibi isimlerin yer aldığı dizinin 2.sezonunun olup olmayacağı merak ediliyordu.

Konu itibari ile dini merkeze alan Mesih kavramı üzerinden propagandist öğeler barındıran dizi, kimileri tarafından çok beğeni toplarken, kimi seyirciler tarafından yoğun eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Dizi yayınlanan 10 bölümlük ilk sezonun ardından, 2.sezonunun olacağı sinyallerini veren bir şekilde sona ermişti. Ancak Netflix’ten dizi ile ilgili üzücü haber geldi.

Netflix Messiah’ı neden iptal etti?

Seyirciler Messiah 2.sezon ne zaman çıkacak? diye ararken, Netflix’ten dizinin iptal edildiği haberi geldi. İzleyicileri adeta şok eden bu kararın nasıl alındığı merak konusu. Ancak kesinlikle dizinin izlenmemesi veya başarısız olması ile ilgili bir durum söz konusu değil. Zira dizi yayınlandığı günden itibaren birçok ülkede gündem oldu. Hem İslamiyet, hem Hristiyan hem Musevilik üzerinden eleştiriler barından ABD Kapitalizmi ve İsral’in Filistin politikalarını eleştiren dizinin bazı lobileri rahatsız olması muhtemel. Yoksa Netflix’e göre dizinin devam etmesi için yeterince popülerlik sağladığını söylemeliyiz.

Dizi oyuncusu açıkladı

Konu ile ilgili sosyal medyadan paylaşımda bulunan dizide Will Mathers karakterine hayat veren Will Traval, instagram hesabından yaptığı açıklamada Messiah 2.sezon onayını alamadığı açıkladı. Traval mesajında “Bugün çok üzücü bir gün. Netflix’ten Messiah’ın ikinci sezonunun olmayacağına dair henüz yeni bir haber aldım. Tüm hayranlara gösterdikleri destek ve sevgi için teşekkür ederim. Keşke işler farklı olsaydı” ifadelerini kullandı.

Tartışma Yaratan Netflix Dizisi Messiah | Konusu – Oyuncuları – 2.Sezon

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR