Michael Ronda Kimdir? Control Z Javier

31.05.2020
Michael Ronda Kimdir? Control Z Javier

Control Z Javier karkteri kimdir soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Control Z Javier gerçek adı ne, Michael Ronda yaşı, boyu, hayatı, dizileri, rol aldığı diziler, sevgilisi, şarkıları, Netflix, valentina, instagram, imdb, Control Z Javier, gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takipte kalın.

Control Z Javier karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Michael Ronda dizinin en çok aranan isimlerinden biri. Ronda hakkında merak ettiğiniz her şey Yorum Güncel’de…

Michael Ronda Kimdir? Biyografi

Michael Ronda 28 Eylül 1996 yılında Meksika’da (Mexico) dünyaya geldi. Babası Davide İtalyan kökenli annesi Meksikalı Vicky’dir. Alessandra ve Kevin isimli iki kardeşi vardır. Çocukken futbolcu olmak isteyen Ronda, oyunculuğa henüz 13 yaşındayken başladı.

Kariyeri

Michael Ronda, birçok reklam filminde rol aldı. İlk rolü 2009 yılında Meksika televizyonlarında yayınlanan Cada quien su santo dizisindeki Victor rolü oldu. Ardından 2010 yılında La fuerza del destino (Alex), La noche Del Pirata (Dani) ve Bacalar (Santiago) gibi dizilerde rol aldı.

Meksika’da asıl tanınmasını sağlayan ilk dizisi 2011 yapımı ve 4 sezon süren Como dice el dicho dizisindeki Poncho rolüdür. Burada tanınırlığını arttıran oyuncu ikici popüler dizisi 2016 yapımı Soy Luna’da Simón Álvarez rolü ile iki sezon boyunca rol aldı. Buradaki karakteri ile çok sevildi. 2019 yılında Bajo la red isimli dizide Gabriel rolüne hayat verdi. Aynı yıl Bronco isimli diziye konuk oyuncu olarak katıldı.

Ronda oyunculuğunun yanında aynı zamanda Meksikalı bir şarkıcıdır.

Michael Ronda Control Z Javier Rolü

Meksika dışında tanınırlığını arttıran yapım Netflix Meksika yapımı Control Z dizisi ile oldu. Bu dizide Javier karakterine hayat veren oyuncu Ana Valeria Becerril, Zion Moreno ve Yankel Stevan gibi isimler ile birlikte rol aldı.

Michael Ronda Yaşı – Kaç Yaşında?

23

Boyu – Kilosu

187 – 75

Sevgilisi

Ronda, Soy Luna dizisinden rol arkadaşı Ana Jara Martinez ile birlikte.

Ana Valeria Becerril Kimdir? Control Z dizisi Sofia

Rol Aldığı Diziler

2009 Cada quien su santo (Victor)
2010 La fuerza del destino (Alex)
2010 ‘La noche Del Pirata (Dani)
2010 Bacalar (Santiago)
2011 Como dice el dicho (Poncho)
2016 Soy Luna (Simón Álvarez)
2019 Bajo la red (Gabriel)
2019 Bronco (Eduardo)
2020 Control Z (Javier Williams)

YORUMLAR

  1. Mert Ömer dedi ki:

    Hayır Ana Jara Martinez ile ayrıldılar ve arkadaş olarak devam ediyorlar. Şu an başka bir sevgilisi var zaten instagram hesabına bakarsanız görürsünüz ama kadinın ismini söylemedi diye biliyorum. Ve Soy Luna dizisinde 3 sezonda rol aldı, Türkiye’de henüz 2 sezon yayınlandı diye 2 sezon yazmış olabilirsiniz

canlı tv izle